faq1-min

پرسش و پاسخ های متداول

1- چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

در سالهای اخیر جنبه های سنتی و قدیمی که برای معرفی کالا, خدمات و سرویس ها استفاده می شود جای خود را به خدمات اینترنتی و استفاده از فضای مجازی داده است که نسبت به جنبه قدیمی مزیت های بسیار بالایی دارد. امروزه با پیشرفته روز به روز اینترنت افراد بدون صرف هزینه هایی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار و ... می توانند برای معرفی خود اقدام کنند. برای شروع این فرآیند وجود یک وب سایت حرفه ای و فوق العاده می تواند بسیار کمک دهنده باشد. مرکز طراحی وب سایت پاریس وب از ابتدای این تصمیم در کنار شما خواهد بود و بعد از خواند این 20 سوال می توانید از طریق این لینک اقدام اولیه را انجام دهید.

2-چگونه بهترین وب سایت را داشته باشیم؟

همکاران ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب از ابتدای کار مشاوره های لازم را به شما خواهند داد و مطابق سلیقه و خواسته شما وب سایت مدنظرتان را طراحی خواهند نمود. این مرحله برای ما و همچنین برای شما مرحله مهمی است و ما بیشترین توان را برای طراحی وب سایت ایده آل و مناسب به کار خواهیم گرفت چرا که در نهایت وب سایت شما نمونه کار ما خواهد بود برای صحت این صحبت ها می توانید صفحه نمونه کارهای ما را مشاهده بفرمایید.

3-قیمت وب سایت چگونه تعیین می شود؟

قیمت طراحی وب سایت به عوامل زیادی بستگی دارد درست مثل اینکه شما چه نوع غذایی را در کجا و با چه کیفیتی میل کنید. در ادامه مواردی را که با توجه به سابقه خود به دست آورده ایم برای شما دسته بندی نموده ایم که عبارتند از:

 • چه بودجه ای برای طراحی وب سایت خود در نظر گرفته اید؟
 • موضوعی که قصد دارید برای آن وب سایت طراحی کنید چقدر است؟
 • گستردگی فعالیت و وضعیت رقبای شما چگونه است؟ آیا قصد رقابت با آنها را دارید یا خیر؟
 • برای جلوگیری از دوباره کاری آینده نگری دارید یا خیر؟
 • مدت زمان مد نظر شما برای انجام پروژه چقدر است؟
 • نوع وب سایت شما (برای توضیح بیشتر به مورد 9 مراجعه کنید.
 • ...
4-داشتن وب سایت چه تاثیری در درآمد دارد؟

امروزه تمامی افراد وقتی کارتی برای تبلیغ دریافت می کنند و یا تبلیغاتی در تلویزیون یا روزنامه می بینند ابتدا به دنبال آدرس وب سایت می گردند تا اطلاعات بیشتر را از آن دریافت کنند. در برخی از این تبلیغات تنها آدرس وب سایت قرار دارد که بهترین تبلیغ را به مخاطب منتقل می کند.

همچنین بسیاری از فعالیت های دیگر به صورت آنلاین و از طریق وب سایت انجام می شود.به طور مثال شما می توانید به جای استفاده از ایمیل کمپانی هایی همچون yahoo یا google از ایمیل وب سایت خودتان استفاده کنید و به نامه های الکترونیکی خودتان رسمیت بیشتری ببخشید. 

دلایلی که مرور کردیم از عوامل مهم برای داشتن یک وب سایت ایده آل برای شما و رونق کسب و کارتان است. پس می توانید بعد از خواندن این سوالات برای داشتن  وب سایت خود از ما پیش فاکتور دریافت نمایید.

5-در پاریس وب برای طراحی وب سایت از چه تکنولوژی های استفاده می شود؟

همکاران ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب از به روز ترین و بهترین تکنولوژی ها برای طراحی وب سایت شما استفاده خواهند کرد. و نیرو های متخصص ما در حوزه های زیر فعالیت کرده و از آن برای طراحی وب سایت شما استفاده می کنند:

 • بکارگیری زبان صفحات وب HTML5
 • طراحی افکت های جذاب و مورد پسند کاربر با استفاده از CSS3
 • طراحی سایت های داینامیک با زبان برنامه نویسی PHP
 • ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات وب سایت شما در سریعترین زمان با استفاده از MYSQL
 • طراحی طرح های گرافیکی زیبا و جذاب با نرم افزارهای گرافیکی همچون Photoshop, InDesign, illustrator
 • افزودن قابلیت تعامل پذیری بیشتر با کاربران و مشتریان با استفاده از زبانهای JavaScript و jQuery
 • استفاده از سیستم های مدیریت محتوای وردپرس و جوملا
6-تعداد افراد مشغول در پاریس وب چند نفر هستند؟

نیروی کار مشغول در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب به دو دسته تقسیم می شوند که به علت تعدد پروژه های در حال انجام دسته ای در محل شرکت و دسته ای دیگر در مکانی دیگر به فعالیت خود مشغول هستند. برای درخواست همکاری با ما می توانید به صفحه استخدام مراجعه نمایید.

7-تعداد پروژه های انجام شده در هر ماه چند عدد است؟

جواب این سوال متغیر است و در زمانهای مختلف باهم تفاوت دارد و در ماه چندین پروژه وارد پاریس وب می شود.

8- آیا اگر در حال حاضر وب سایت داشته باشیم اما وب سایتی جدیدتر و با تکنولوژی بالا تر بخواهیم می توانیم در این باره با متخصصان شما مشورت کنیم؟

بله. وب سایت نیز مانند بسیاری از کارهای دیگر به تجدید نظر و به روز رسانی نیاز دارد. برخی از مشتریان ما که وب سایت آنها توسط شرکت های دیگر طراحی شده است از ما درخواست دارند که وب سایتشان در موتور جستجوهای مختلف علی‌الخصوص google رتبه بالایی دریافت کند اما طبق توضیحاتی که از مشاوران ما دریافت می کنند متوجه می شوند که این کار در مدت کوتاه امکانپذیر نیست و حتی باعث هدر رفت هزینه می شود چرا که وب سایت در حال پیشرفت است و برای عقب نماندن از رقبا باید حواستان به وب سایت باشد. شما نیز اگر سوالات را مطالعه نموده اید می توانید برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

9-انواع وب سایت چیست و وب سایت من در کدام دسته قرار میگیرد؟

نظر شما ارزشمند است

وب سایت استاتیک

اینگونه وب سایت ها در واقع مانند بروشوری اینترنتی هستند و کاربران تنها قادرند محتویات داخل آن را تماشا کنند. شرکت هایی که محصولاتشان تغییر نمی کند یا بروز شدن سایت برایشان اهمیتی ندارد از این نوع وب سایت ها سفارش می دهند. البته برخی از قسمت های ساید با پرداخت هزینه جداگانه قابلیت بروزرسانی را خواهد داشت. شما نیز اگر تنها قصد دارید در فضای اینترنت دیده شوید و مشتریان شما را بشناسند اینگونه وب سایت ها برایتان مناسب می باشد. البته وب سایتی با چندین صفحه ثابت رتبه خیلی خوبی در موتورهای جست وجو و بازدید بالایی نخواهند داشت.

وب سایت داینامیک

این نوع وب سایت ها در مقابل وب سایتهای داینامیک قرار دارند و توسط خود صاحب وب سایت قابل بروزرسانی است. و مدیر یا صاحب وب سایت قابلیت اضافه نمودن صفحه, افزودن محصول و دیدن سفارش ها و دیگر امکانات را خواهد داشت . می توان چنین گفت در این نوع وب سایت ها تنها زمانی با شرکت در تماس خواهید بود که احتمالا به مشکلی برخورد کنید و یا قصد سفارش بخش جدیدی را داشته باشید. چرا که به صورت آنلاین توانایی انجام تمامی کارها به صورت آنلاین را در هر کجا با ورود به کنترل پنل خواهید داشت. از مزیت این نوع وب سایت ها این است که میتوانند با صفحات زیادی که دارند رتبه خوبی را در موتورهای جست وجو داشته باشند.

چنانچه این بخش را مطالعه کرده اید میتوانید برای سفارش نوع وب سایت مدنظرتان و یا دریافت مشاوره اقدام نمایید.

خلاصه
تاریخ
موضوع
پرسش و پاسخ
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
10-آیا میتوان به صورت آنلاین نوع وب سایت و بخش های مختلف آن را انتخاب کرده و پیش فاکتور دریافت نمایم؟

بله. ما همواره به راحتی مشتری فکر کرده و حتی برای زمان سفارش نیز آن را در نظر گرفته ایم تا مشتری بتواند حتی بدون مشاوره تلفنی یا حضور در محل شرکت برای سفارش سایت موردنظرش اقدام نماید. برای تحقق این امر بخش سفارش آنلاین یا پیش فاکتور را در نظر گرفته ایم. در این قسمت بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای میتوانید ساختار و سرویس های مدنظرتان را برای سایت به ما معرفی نمایید و حتما بعد از ثبت سفارش همکاران ما برای مشاوره با شما تماس خواهند گرفت تا قرار داد اصلی خدمت شما ارسال شود. پیشنهاد میکنیم چنانچه اکنون نیز قصد سفارش سایت ندارید لذت این قسمت را از دست ندهید. امیدواریم همین قسمت آغاز کننده فعالیت شما در فضای اینترنت و شناساندن شما به کاربران شود. آغاز پیش فاکتور...

11-آیا امکان دارد در زمان سفارش آنلاین با مشاوران تماس بگیریم؟

بله 100%. همانطور که گفته شد مشاوران ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب همواره در کنار شما هستند و در تمامی مراحل در ساعات اداری صبح و عصر میتوانید با همکاران ما مکالمه تلفنی داشته باشید.

12-آیا بعد از طراحی وب سایت توسط پاریس وب میتوان برای بهبود رتبه در موتور جست وجو افزایش بازدید اقدام کرد؟

همانطور که می دانید مغازه ای خوب در مکانی خوب نمیتواند دلیلی برای موفقیت کسب وکار باشد همین نکته برای وب سایت نیز صادق است و داشتن وب سایتی با قابلیت بالا و کاربرپسند نمی تواند باعث موفقیت شود. به همین علت ما در هنگام طراحی سایت شما نهایت سعی خود را می کنیم که سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جست وجو داشته باشد اما ادعای افزایش رتبه عالی در تمامی شرایط بی پایه و اساس است لذا برای انجام عملیات های تخصصی در این رابطه بعد از مشاوره و راهنمایی دقیق و همچنین برآورد هزینه برای این کار قراردادی جداگانه و البته با ضمانت بین شما و پاریس وب منعقد خواهد شد.

13-مدت زمان انجام پروژه چقدر خواهد بود؟

جواب این سوال به نوع وب سایت و گستردگی آن بستگی دارد. البته در زمان انعقاد قرار داد یکی از بندهای آن مدت زمان انجام پروژه خواهد بود. نیروی متخصص پاریس وب متعهد هستند وب سایت شما را در کمال دقت و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی کنند.

14-آیا پس از اتمام پروژه امکان پشتیبانی وجود دارد؟

ما متعهد هستیم در هر زمانی وب سایت شما از لحاظ فنی به مشکل برخورد کرد بدون دریافت هیچ هزینه ای در سریع ترین زمان آن را رفع کنیم. البته برای طراحی بخش جدید و افزودن امکانات به سایت باید قرارداد جداگانه ای منعقد شود.

15- مزیت شما نسبت به دیگر شرکت ها چه خواهد بود؟

نظر شما ارزشمند است

مرکز طراحی وب سایت پاریس وب با مجوز رسمی از وزارت صنایع و معادن و وزارت ارشاد قابلیت اطمینان را به مشتریان ثابت کرده و با ویژگی هایی که در ادامه ذکر خواهد شد همواره در تلاش است تا بهترین کار را عرضه کند تا مشتریان برای طراحی وب سایتشان دغدغه ای نداشته باشند:

مزیت پاریس وب نسبت به شرکت های دیگر :

پرداخت هزینه به صورت اقساط

یک سال پشتیبانی رایگان امنیتی ، آموزشی و فنی

فول بک آپ روزانه ، رایگان

هفت روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

بارگزاری و قرارگیری مطالب اولیه سایت به صورت رایگان

هزینه مناسب تر نسبت به شرکت های دیگر

درج دو آدرس اینترنتی به صورت هم زمان (ir)(com)

استفاده از هاست مجزا برای هر سایت و عدم استفاده از هاست های اشتراکی

قابلیت ایجاد دیتابیس و ایمیل اختصاصی به صورت نامحدود

دریافت کمترین پیش پرداخت

درج موارد فوق در قرارداد کتبی

خلاصه
تاریخ
موضوع
پرسش و پاسخ
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
16-آیا امکان انتخاب طرح دلخواه برای طراحی سایتم وجود دارد؟چگونه این کار را انجام دهم؟

با توجه به تعداد بسیار زیاد نمونه کارهای طراحی شده پاریس وب ممکن است نمونه ای از وب سایت مدنظر شما در بین مشتریان ما موجود باشد و شما چنانچه از نمونه کاری خوشتان آمد و رضایت داشتید در هنگام عقد قرار داد میتوانید آن را ذکر کرده تا پروژه شما به آن شکل و البته با طرح و ایده متناسب با کسب و کار شما طراحی و پیاده سازی شود.

17-آیا طراحان شرکت شما از روشهای روز دنیا آگاهی دارند؟

با توجه به تعداد بسیار زیاد نمونه کارهای طراحی شده پاریس وب ممکن است نمونه ای از وب سایت مدنظر شما در بین مشتریان ما موجود باشد و شما چنانچه از نمونه کاری خوشتان آمد و رضایت داشتید در هنگام عقد قرار داد میتوانید آن را ذکر کرده تا پروژه شما به آن شکل و البته با طرح و ایده متناسب با کسب و کار شما طراحی و پیاده سازی شود.

18-بعد از طراحی وب سایت امکان مشاوره برای موفقیت وب سایت وجود دارد؟

حتما این اتفاق خواهد افتاد زیرا ما معتقد هستیم موفقیت شما موفقیت ما خواهد بود لذا در همه حال برای مشاوره های فنی و تبلیغاتی در کنارتان خواهیم بود.

19-برای داشتن یک وب سایت عالی و متناسب با علاقه ام از کجا باید اقدام نمایم؟

متخصصان و طراحان شرکت پاریس وب بخش سفارش و صدور پیش فاکتور را به شکل آنلاین برای راحتی شما طراحی نموده اند و میتوانید تنها با کلیک بر روی این بخش وارد آن شده و برای ثبت آنلاین سفارش خود اقدام نمایید. این قسمت کاملا رایگان بوده و تنها برای اطلاع ما از ذهنیت شما می باشد.

خلاصه
تاریخ
موضوع
پرسش و پاسخ
رتبه بندی
51star1star1star1star1star