طراحی سایت انتشارات

publisher1
طراحی سایت انتشارات
5 (100%) 1 vote[s]

متاسفانه امروزه بسیاری از افراد تمایلی به خواندن کتاب به شکل چاپی و سنتی ندارند و به دنبال روش راحت تری هستند و البته افراد زیادی نیز هستند که کتاب چاپی را ترجیح می دهند و برای پیدا کردن و سفارش کتاب مورد علاقه خود از منابع اینترنتی استفاده می کنند. همین امر می تواند برای ناشران و افرادی که در این صنعت مشغول به کار هستند نوید بخش و باعث رونق بازار و کسب و کار آنها باشد.

داشتن یک وب سایت با طراحی و پیاده سازی خوب که تمامی بخش ها در آن دسته بندی شده است می تواند بر رونق کسب و کار شما به طور شگفت انگیزی تاثیر بگذارد. که این کار می تواند در نهایت بازدیدکنندگان سایت را به مشتریان شما تبدیل کند. و از طریق وب سایت از آنها درخواست کنید با مراجعه حضوری در محل و مکان شما به صورت نمایشگاهی در رابطه با گرفتن کار جدید و بستن قرار دارد صحبت نمایید.

مطمئنا مشتریان و کاربرانی که تازه با شما آشنا شده اند برای آشنایی با روند کاری از شما نمونه کار یا مشتریان قبلی شما را درخواست می کنند و نمونه کارها ملاک بسیار خوبی برای تصمیم گیری نهایی آنها خواهد بود. ما می توانیم در صفحه اصلی سایت شما با قرار دادن بخشی به نام نمونه کارها همانند آنچه در صفحه اصلی سایت پاریس وب قرار دارد, نمونه کارهایتان را به شکل دسته بندی و منظم در معرض نمایش قرار دهیم. همچنین چنانچه نمونه کارهایتان گسترده است می توانیم سیستم جست و جویی طراحی کنیم که کاربران به سرعت نمونه کارهایتان را پیدا کنند.

همچنین برای نشان دادن حرفه ای بودن کسب و کار و انتشارات شما می توانیم سرویس دانلودی قرار دهیم که بخشی از آثارتان در اختیار کاربران قرار گیرد. در ضمن با قرار دادن خلاصه ای از کتاب یا دیگر اثرات می توانید کاربران و مشتریان را به سفارش آنلاین ترغیب کنید.

بخش خرید آنلاین جز بخش های هیجان انگیز می باشد. زیرا کاربران کالا و محصول موردنظر خود را انتخاب کرده و به سبد کالا اضافه می کنند و با نهایی کردن سفارش و پرداخت آنلاین یا کارت به کارت برای خرید اقدام می کنند. طراحی این بخش دقت لازم و کافی را می طلبد که طی مشاوره با کارشناسان طراحی وب سایت پاریس وب با شما می توانید در طراحی هر چه بهتر این قسمت ما را راهنمایی کنید.

بروز رسانی سایت و همچنین قرار دادن اخبار و مقاله در وب سایت شما اهمیت زیادی دارد چرا که این بخش باعث افزایش بازدید روزانه شما خواهد شد و این امر باعث افزایش رتبه و جایگاه وب سایت شما نسبت به سایر سایت ها خواهد شد. بالا رفتن رتبه در موتورهای جست و جو همچون گوگل تعداد بازدید کننده و در نهایت تعداد مشتریان را افزایش می دهد.

از دیگر بخش هایی که می تواند برای خوانندگان مطالب وب سایت شما مهم و جالب باشد درج زندگینامه نویسندگان و ناشران مختلف است. آنها در وب سایت انتشارات شما مطالبی را که می خواهند به راحتی دست خواهند یافت و این باعث وفاداری آنها به سایت شما خواهد شد و می توانید از آنها درخواست کنید شما را در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی معرفی کنند.

یکی دیگر از راههای جلب نظر مشتریان و در نهایت افزایش درآمد شما ایجاد بخش نمایشگاه ها و برنامه های آینده تان برای شرکت در نمایشگاههای مختلف است که می توانید اطلاعات گوناگون در این زمینه را در اختیار کاربران قرار دهید.

سرویس ها و خدماتی که معمولا در وب سایت انتشاراتی اراده می دهیم عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب فروش اینترنتی کتاب
  • طراحی صفحه وب فروش اینترنتی کتاب به شکل PDF
  • طراحی صفحه وب قسمت اخبار و مقاله در رابطه با کتاب و تاریخ نشر آن
  • طراحی صفحه وب برای منتشر کردن بخشی از کتاب برای جذب مخاطبان
  • طراحی صفحه وب برای درج نام کتابهای پرفروش و اخبار مرتبط با آنها
  • و دیگر آیتم های تخصصی طراحی سایت انتشارات

البته خدمات و سرویس های متنوع تری نیز وجود دارد که در زمان عقد قرار داد به شما پیشنهاد داده می شود تا بتوانیم در رونق کسب و کار شما سهمی داشته باشیم.

امیدواریم در این مطلب توانسته باشیم اطلاعات و دلایل روشنی برای طراحی سایت در این زمینه را ارائه دهیم. ممکن است در پایان این مطلب سوالاتی برای شما خواننده گرامی ایجاد شده باشد که با استفاده از اطلاعات تماس ما در صفحه تماس با ما می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. و چنانچه قصد دارید ابتدا از قیمت وب سایت خود اطلاع پیدا کنید می توانید در بخش پیش فاکتور اقدامات اولیه را انجام دهید.

 

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت انتشارات
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت انتشارات
رتبه بندی
51star1star1star1star1star