طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری
5 (100%) 1 vote[s]

روزانه افراد زیادی به دنبال یافتن و پیگیری اخبار به روز هستند و حتما شما نیز که در حال خواندن این مقاله هستید جز این افراد می باشید و روزانه به شبکه های اجتماعی و وب سایت های خبری سر میزنید. در کشور ما و در سرتاسر جهان وب سایت های خبری وجود دارند که اخبار را به سرعت در هر دقیقه بروزرسانی می کنند وکاربران به صورت آنلاین آن را دنبال می کنند.

از مزیتهای این وب سایت ها بازدیدکنندگان زیاد است چون که در آنها متن زیادی وجود دارد و این همان موردی است که موتورهای جستجو در پی آن هستند. بنابراین با داشتن یک وب سایت خبری شرکتهای دیگر برای تبلیغات و استفاده از کاربران شمااقدام خواهند کرد و این میتواند برای شما منبع مالی خوبی باشد.

از قابلیت های کارآمدی که میتوان برای این گونه وب سایت ها در نظر گرفت پیاده سازی آنها برای نسخه های موبایل و تبلت است که به عنوان طراحی سایت ریسپانسیو شناخته میشود تا کاربران بتوانند خبرهای سایت شما را دنبال کنند. در هنگام مشاوره با همکاران ما می توانید به طور دقیق نوع وب سایت خبری خود را مشخص کنید مانند اخبار سیاسی, ورزشی,حوادث و ….تا برای طراحی و پیاده سازی آن برنامه ریزی کنیم.

ما میتوانیم قابلیت ها و مزیت های زیادی را برای وب سایت خبری شما خواننده عزیز بیان کنیم به عنوان نمونه قابلیت مهمی که عمدتا مشتریان علاقه دارند در وب سایت خود داشته باشند وجود RSS است. این قابلیت به کاربران شما این توانایی را میدهد تا اخبار روزانه را بدون واردشدن به سایت در دسترس داشته باشند.

البته قابلیت های این چنینی و دیگر قابلیت هایی که در این صفحه قابل مشاهده است برای وبسایت خبری شما مهم می باشد.همچنین وجود کنترل پنل حرفه ای با سطوح دسترسی مختلف میتواند در موفقیت شما سهم داشته باشد. برای مثال می توانید افراد مختلف را برای مدیریت بخش های و سرویس های مختلف خبری استخدام کنید و هر کدام به طور مستقل خبر مربوطه را درج کنند.  

مرکز طراحی وب سایت پاریس وب قابلیت بروز رسانی خودکار و قراردادن اخبار را برای شما منظور خواهد کرد. داشتن یک وب سایت خبری و تلاش برای موفقیت آن برای شما اعتبار فراوانی خواهد داشت و می توانید از مزایای آن استفاده کنید.

موضوعاتی که می توانید در وب سایت خبری خود درج کنید:

  • اخبار سیاسی

اخبار رهبری

اخبار دولت

اخبار مجلس

اخبار احزاب وتشکل ها

اخبار دیگر حوزه ها

  • اخبار اقتصادی

اخبار اقتصاد کلان

اخبار انرژی

اخبار بیمه/ بانک / بورس

اخبار امور زیر بنایی

  • اخبار اجتماعی

اخبارمیراث فرهنگی

اخبار سینما و تئاتر

اخبار فرهنگ و هنر

و…

  • اخبار علمی
  • اخبارورزشی
  • اخبار بین الملل

مرکز طراحی وب سایت پاریس وب درکارنامه خود نمونه کارهای زیادی را درج کرده است که مستقیما یه به طورغیر مستقیم در رابطه با خبر بوده است. بنابراین پاریس وب آمادگی طراحی و پیاده سازی هرگونه وب سایت خبری را داردوچنانچه تصمیم گرفته اید برای خود وب سایت خبری داشته باشیدبرای تعیین جزییات وتخیمن قیمت می توانید از قسمت پیش فاکتور اقدام نمایید.

برخی نمونه کارهای ما در زمینه طراحی وب سایت خبری:

 

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت خبری
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت خبری
رتبه بندی
51star1star1star1star1star