طراحی سایت وکلا

vakil1
طراحی سایت وکلا
5 (100%) 1 vote[s]

زمانی که افراد در پروسه دادگاه درگیر می شوند سوالات زیادی در رابطه با دادگاه و کارهای دادگاهی و همچنین وکلا برای آنها بوجود می آید. این افراد برای یافتن جواب سوالات خود ساعت های زیادی را در اینترنت و انجام جست و جو به دنبال جواب خود هستند اما در نهایت خسته شده و از انجام کار خود منصرف می شوند. بسیاری از وکلا از مزیت های یک وب سایت اطلاعی ندارند در این مقاله سعی می کنیم مهمترین آنها را مرور کنیم.

در وهله اول وکلا می توانند توسط یک وب سایت با طراحی ساده و البته حرفه ای خود را به طور کامل معرفی نمایند تا افرادی که برای یافتن وکیل خوب به جست و جو در اینترنت می پردازند با شما آشنا شده و شما را بهتر بشناسند. مسلما خواندن رزومه شما در تصمیم گیری افراد و شروع آنها برای کار تاثیر می گذارد.

در صفحه تماس با ما می توانید نقشه دفتر خود را با نشانی و تلفن قرار دهید تا مراجعه کنندگان بتوانند به راحتی شما را پیدا نمایند. البته می توانید فرم تماس با ما طراحی کرده و در این صفحه قرار دهید تا کاربران به صورت مجازی بتوانند با شما در تماس باشند و برایتان ایمیل ارسال کنند و از مشاوره های شما استفاده نمایند.

از دیگر صفحاتی که باعث خشنودی مراجعه کنندگان سایت شما خواهد شد صفحه پرسش و پاسخ متداول است وجود این صفحه از این نظر مفید است که کاربران بدون تماس با شما می توانند سوالات خود را پیدا کرده و جواب تک تک آنها را در همان صفحه پیدا نمایند. ما به صورت کامل تمامی سوالاتی که ممکن است برای مراجعه کنندگان پیش آید در این صفحه به همراه پاسخ قرار خواهیم داد.

می توانیم برای بازدید کنندگان صفحه شخصی طراحی نماییم و آنها را بیشتر با سایت درگیر کنیم که نتیجه آن افزایش آمار بازدیدکنندگان خواهد شد. با این امکان مشتریان شما می توانند به صورت آنلاین پرونده خود را مشاهده نموده و از همه جا به آن دسترسی داشته باشند. همچنین می توانند برای تعیین وقت ملاقات و یا پیگیری روند پرونده اقدام کنند و یا چنانچه از آنها مدرکی می خواهید می توانند از طریق آپلود در این صفحه آن را به دست شما برسانند.

امکان پرداخت آنلاین در طراحی وب سایت برای دریافت سوابق پرداخت و چاپ مزیت محسوب می شود.

شما وکیل محترم که مشغول خواندن این مقاله هستید این نکته را در نظر داشته باشید که تنها داشتن یک وب سایت خوب و عالی از نظر طراحی و گرافیک و برنامه نویسی مهم نیست. بلکه نکته اصلی و مهمترین فاکتور موفقیت کسب و کار شما در فضای مجازی حضور بازدیدکنندگان در سایت و افزایش ترافیک در سایت است.  به همین علت سئو سایت و افزایش رتبه در موتورهای جست و جو همچون گوگل از خدماتی است که برای شما پیاده سای خواهد شد.

سرویس ها خدماتی که در وب سایت های وکلا ارائه می وشند عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب برای بانک مقالات حقوقی
  • طراحی صفحه وب جهت نمایش برنامه هفتگی
  • طراحی صفحه وب برای قرار دادن بخش آموزش های حقوقی
  • طراحی صفحه وب برای درج اخبار و تازه های حقوقی
  • طراحی صفحه وب جهت دریافت هزینه ها به صورت آنلاین
  • طراحی صفحه وب برای ارسال مطالب به صورت روزانه برای مخاطبان سایت
  • و دیگر آیتم های تخصصی طراحی سایت وکلا

و بسیاری از آیتم های دیگر که در هنگام مشاوره برای طراحی سایت شما در نظر گرفته ایم و به عرض شما خواهیم رساند و تمامی مشاوره های لازم در این زمینه را به شما خواهیم داد و در تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی در کنارتان هستیم. چنانچه تمایل دارید شما نیز یک وب سایت حرفه ای داشته باشید هم اکنون می توانید از طریق صفحه پیش فاکتور اقدامات اولیه برای سفارش سایت خود را انجام دهید.

در صورت هرگونه سوال در هر زمینه می توانید با استفاده از اطلاعات تماس ما با ما در ارتباط باشید و یا بخش پرسش و پاسخ را مطالعه بفرمایید.

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت وکلا
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت وکلا
رتبه بندی
51star1star1star1star1star