طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی
4 (80%) 3 vote[s]

افرادی که در صنعت فعالیت دارند به این امر واقف هستند که مشتریان زیادی وجود دارد که آنها را نمی شناسند و با خدمات و محصولات آنها آشنایی ندارند. در کشورهای پیشرفته افراد زیادی برای خریداری کالاهای صنعتی بدون صرف زمان از اینترنت و وب سایت فروشنده اقدام می کنند.  از جمله پیشرفت هایی که کشور ما در این زمینه داشته است در صنایع خودروساز می باشد که به صورت آنلاین می توان رنگ و امکانات مختلف را بدون حضور در محل از طریق سایت فروش محصولات خودرویی انجام دهند و تنها برای تحویل خودرو به نمایندگی مراجعه کنند. بنابراین این فرهنگ در میان افراد جامعه جا افتاده است که حتی محصولات صنعتی هم می توان از طریق اینترنت و به شکل آنلاین خریداری کرد.

البته وب سایت صنعتی می تواند گزینه ها و قابلیت های متفاوتی داشته باشد به عنوان مثال ممکن است کارخانه ای در وب سایت خود تنها اقدام به معرفی محصولات نمایند و یا یک شرکت صنعتی مشخصات و توانمندی و آدرس تماس خود را در وب سایت قرار دهند. در هنگام مشاوره با همکاران ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب مشاوره های حرفه ای در این زمینه به شما ارائه خواهد شد.

این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از تصمیم برای داشتن یک وب سایت صنعتی در رابطه با فروشگاهی بودن یا نبودن وب سایت خود تحقیق نمایید. البته در طراحی های پروژه های مرکز طراحی وب سایت پاریس وب این امکان وجود دارد که هر زمان بخواهید این قابلیت به سایت شما اضافه شود اما داشتن برنامه و آینده نگری راه طراحی و پیاده سازی وب سایت شما را هموارتر خواهد کرد.

دسته بندی وب سایت های صنعتی معمولا به شکل زیر است:

 • وب سایت هایی جهت عرضه محصولات شیمیایی
 • وب سایت هایی برای محصولات آهنی و فولادی
 • وب سایت هایی جهت عرضه محصولات و لوازم خانگی مانند محصولات آشپزخانه
 • وب سایت های ارائه خدمات قالب بندی

وب سایت های صنعتی را می توان جزء وب سایت های شرکتی در نظر گرفت معمولا این وب سایت های سرویس ها و قابلتی هایی دارند که عبارتند از:

 • صفحه وب جهت معرفی امتیازات و افتخارات
 • صفحه وب برای معرفی هیات مدیره
 • صفحه وب جهت درج نمودار پیشرفت
 • صفحه وب برای نمایش تاریخچه شرکت
 • معرفی شرکای کارخانه یا شرکت
 • طراحی صفحه وب برای نمایش پروژه ها و نمونه کارها
 • و دیگر آیتم های تخصصی برای طراحی وب سایت صنعتی

مرکز طراحی وب سایت پاریس وب در این زمینه نمونه کارهای قدرتمندی در رزومه خود دارد که با توجه به نیازهای اصلی مشتریان و نیازهای وب سایت های صنعتی طراحی و پیاده سازی شده اند. در زیر برخی از این نمونه کارها را به شما معرفی خواهیم نمود.

 

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت صنعتی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
طراحی سایت صنعتی
4 (80%) 3 vote[s]

در صورت تمایل به داشتن یک وب سایت صنعتی میتوانید از طریق صفحه پیش فاکتور آنلاین یک تجربه رایگان را انجام دهید تا اقدامات اولیه برای این کار انجام شود. البته مشاوران متخصص ما در پاریس وب در هر زمانی برای پاسخگویی و مشاوره به شما آمادگی دارند و می توانید از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

برخی از نمونه کارهای ما در زمینه طراحی سایت صنعتی عبارتند از:

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت صنعتی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت صنعتی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star