طراحی سایت باشگاه ورزشی

gym2
طراحی سایت باشگاه ورزشی
5 (100%) 1 vote[s]

تمایل افراد به ورزش ارتباطی با آنلاین یا غیر آنلاین بودن آنها ندارد. بسیاری از کسب و کارهای مرتبط با رشته های ورزشی امروزه به صورت آنلاین نیز فعالیت دارند. بسیاری از افراد برای پیدا کردن باشگاه مورد علاقه خود که در نزدیکی محل زندگیشان یا محل کارشان قرار دارد اقدام به جست و جو در اینترنت می کنند. حتی تبلیغاتی در برخی وب سایت ها وجود دارد که مربوط به معرفی یک کالا در زمینه یک رشته ورزشی خاص است. بنابراین تصوری اشتباه است که رشته های مختلف ورزشی و معرفی آنها ارتباطی با اینترنت ندارد.

به دلیل تنوع رشته های ورزشی می توانید بخش های مختلف و خدمات متفاوتی را در وب سایت خود ارائه نمایید. تا کاربران و بازدیدکنندگان زیادی را جذب کنید. بازدید کنندگانی که در نهایت ممکن است مشتریان باشگاه ورزشی شما باشند. در ادامه همین مطلب با توجه به تجربه چندین ساله خود در طراحی وب سایت های مختلف در مورد وب سایت های باشگاهای ورزشی مطالبی را خدمت شما همراه گرامی ارائه می دهیم.

در ابتدا باید خود و باشگاه ورزشی خود را معرفی نمایید همچنین با قرار دادن شماره های تماس و آدرس دقیق خود افراد و بازدید کنندگان آنلاین خود را برای بازدید از باشگاه و مراجعه حضوری دعوت نمایید. با طراحی صفحه درباره ما می توانید گواهینامه ها و مدارکی که در طول دوران ورزشی خود کسب کرده اید در معرض نمایش بازدیدکنندگان سایت قرار دهید. همچنین می توانید درباره ی دستگاههای پیشرفته ای که در اختیار دارید صحبت کرده و مشتریان را آگاه کنید که متوجه شوند شما بسیار حرفه ای عمل می کنید.

برای مربیان و اساتیدی که در حال حاضر با باشگاه شما در حال همکاری هستند نیز می توانید صفحه ای قرار دهید تا اطلاعات لازم را به آگاهی مشتری برسانید. با وجود این صفحه دید حرفه ای به کاربرانتان می دهید. همچنین در مورد برنامه های زمان بندی باشگاه ورزشی و ساعت کاری و سانس زنانه و مردانه نیز می توانید به صورت آنلاین اطلاع رسانی کنید.

از دیگر امکاناتی که می توانید در وب سایت قرار دهید پرداخت هزینه باشگاه به صورت آنلاین است که می توانید برای کاربرانی که برای بار اول از وب سایت شما دیدن می کنند تخفیف قائل شوید با این کار افراد زیادی شما و باشگاه ورزشی تان را به دیگران معرفی می کنند. این کار در نهایت بازدید وب سایت شما را افزایش می دهد و برای باشگاه شما سودآور خواهد بود.

پیشنهاد ویژه ی دیگری که برای جذب بیشتر بازدیدکنندگان برای شما داریم درج مقاله و صفحات آموزشی مرتبط با رشته های ورزشی مختلف است که حتی ممکن است در باشگاه شما ارائه نشود اما می تواند اطلاعات جامعی در اختیار بازدیدکنندگان سایت شما قرار دهد. با این کار آنها به وب سایت شما جذب خواهند شد و شما را به دیگران نیز معرفی می کنند. همچنین با وجود این متن های طولانی رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر همچون گوگل افزایش پیدا خواهد کرد و در فضای اینترنت بیشتر دیده خواهید شد.

خدمات قابل ارائه در وب سایت باشگاه ورزشی عبارتند از:

  • طراحی صحه وب برای معرفی امکانات و تجهیزات باشگاه
  • طراحی صفحه وب معرفی دوره های مختلف ورزشی
  • طراحی صفحه وب برای معرفی مربیان (سوابق, خدمات و بیوگرافی)
  • طراحی صفحه وب ثبت ساعات حضور مربیان برای ارتباط با آنها
  • طراحی صفحه وب ثبت نام آنلاین
  • طراحی صفحه وب پرداخت آنلاین شهریه
  • و دیگر آیتم های تخصصی برای طراحی سایت باشگاه ورزشی

و بسیاری دیگر از خدماتی که در زمان مشاوره و عقد قرار داد خدمت شما عرض خواهیم کرد.

بنابراین چنانچه یک باشگاه دار متوسط و یا بزرگ هستید که فعالیتی در فضای مجازی ندارید و از طرفی رقبای شما در حال سودآوری از این فضا به نفع خود هستند پس هم اکنون برای آن اقدام کنید. می توانید از صفحه پیش فاکتور آنلاین اقدامات اولیه را جهت دریافت قیمت دقیق انجام دهید. در این صفحه آیتم هایی که تمایل دارید در وب سایتتان وجود داشته باشد به صورت رایگان انتخاب می کنید و قیمت نهایی بصورت اتوماتیک برای شما محاسبه خواهد شد.

چنانچه در هر زمینه ای سوالی دارید می توانید صفحه پرسش و پاسخ را مطالعه کرده و یا با اطلاعات تماس با ما تماس بگیرید.

برخی نمونه کارهای ما در زمینه طراحی وب سایت باشگاه ورزشی:

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت باشگاه ورزشی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت باشگاه ورزشی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star