طراحی سایت گالری

طراحی سایت گالری
5 (100%) 1 vote[s]

امروزه در تمامی زمینه ها روش های سنتی کارایی کمتری دارد و هنرمندان نیز برای فروش محصولات خود از این روش ها استفاده نمی کنند و بسیاری از آنها برای فروش محصولات خود اقدام به طراحی وب سایت می کنند. بسیاری از هنرمندان نیز برای عرضه محصولات خود و یا فروش آنها به جای نمایشگا های کوچک و یا اجاره کردن مکانی برای نمایش آنها از طریق وب سایت خود اقدام می کنند. حتی بسیاری از این هنرمندان با استفاده از اینترنت می توانند به صورت مستقیم با مشتریان ارتباط برقرار می کنند.

در هر کجای دنیا برپا کردن گالری می تواند مزیت ها و دردسرهای مختلفی دارد. خیلی از افرادی که در زمینه گالری فعالیت دارند معتقدند ابتدا باید اثر و کار هنری شناسانده شود و سپس برای برپایی گالری اقدام نمود. یکی از روش ها برای شناساندن آثار هنری طراحی و پیاده سازی یک وب سایت خوب و جذاب است. بنابراین اگر شما نیز در این زمینه فعالیت دارید طراحی و پیاده سازی یک وب سایت مناسب می تواند قدمی مطمئن برای معروف شدن و موفق شدن شما خواهد بود.

برای طراحی وب سایت گالری از تکنولوژی های مختلفی می توان استفاده کرد. مسئله ای که اهمیت دارد این است که برای انتقال حس و روحیه هنری به مشتری و مخاطبان باید کارهای گرافیکی زیبا و در عین حال ساده را به کار گرفت. معمولا برای طراحی این وب سایت ها از تکنیک Parallax استفاده می کنیم. این روش به این شکل است که به جای اینکه وب سایت چندین صفحه داشته باشد و به یکدیگر لینک شند می توان آن را در قالب یک صفحه با افکت های جذاب و با اسکرول زیاد طراحی نمود تا تفاوت هایی بین سایت شما و دیگر سایت ها بوجود آید و برای مخاطبان جذاب باشد.

برای طراحی وب سایت خود قبل از آغاز نمودن کار حتما با یک مرکز طراحی وب سایت مشاوره نمایید. از خواسته های خود لسیتی تهیه نموده و در هنگام مشاوره به ما ارائه نمایید تا بتوانیم بالاترین سرویس مشاوره را به شما بدهیم. البته در هنگام مشاوره پیشنهادهایی نیز برای بهتر شدن سایت خواهید داد.

صاحبان سایت دوست دارند که در هنگام جست و جوی کلمات مرتبط با خود در نتایج اول گوگل قرار بگیرند که اصطلاحا به این کار سئو و بهینه سازی گفته می شود. ما برای این جایگاه برنامه ها و پیشنهادهای ویژه ای برای شما خواهیم داشت که در هنگام مشاوره در رابطه با آن صحبت خواهیم نمود.

برای کسب درآمد از وب سایت خود می توانید به فکر فروش آنلاین کارهای هنری خود نیز باشد, به نوعی می توانید بک وب سایت فروشگاهی داشته باشید. البته نه به شکل یک وب سایت فروشگاهی کامل بلکه به شکلی که مشتریان و بازدیدکنندگان امکان خرید از وب سایت را داشته باشند. به طور مثال می توانید در کنار عرضه محصولات هنری خود برخی ادوات و لوازم نقاشی همچون انواع قلم و بوم و… را به فروش رساند.

افرادی که می توانند یک وب سایت گالری داشته باشند عبارتند از:

 • طراحی وب سایتی برای عکاسان
 • طراحی وب سایت برای عکاسان صنعتی
 • طراحی وب سایت برای دکوراسیون
 • طراحی وب سایت برای کارهای مدلینگ

در اینگونه وب سایت ها خدمات و سرویس هایی که ارائه می شوند عبارتند از:

 • نمایش حرفه ای تصاویر با افکتها
 • قابلیت ارسال تصویر توسط کاربران
 • ارسال نظر و پیشنهاد توسط کاربران برای تصاویر
 • طراحی صفحه تماس با ما و رزومه عکاس و اطلاعات تماس برای مراجعه حضوری
 • طراحی سیستم نظر سنجی برای تصویر
 • طراحی سیستم like برای مشخص نمودن تصویر برتر سایت
 • و دیگر آیتم های تخصصی طراحی وب سایت گالری

از نمونه وب سایت هایی که مرکز طراحی وب سایت پاریس وب در این زمینه طراحی و پیاده سازی کرده است وب سایت گالری خانم شادی رهنما می باشد. و دیگر نمونه کارهایی که در پایان برای شما ذکر خواهد شد.

بنابراین چنانچه شما نیز تمایل دارید یک وب سایت گالری زیبا و حرفه ای داشته باشید می توانید هم اکنون برای گرفن پیش فاکتور اقدام نمایید و از قیمت وب سایت خود مطلع شوید. مشاوران مرکز طراحی وب سایت پاریس وب همیشه آمادگی دادن بهترین مشاوره ها در این زمینه به شما را دارند با ما تماس بگیرید.

 

 

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت گالری
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت گالری
رتبه بندی
51star1star1star1star1star