طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروش فایل
طراحی سایت فروش فایل
5 (100%) 1 vote[s]

ما ایرانی ها یاد گرفته ایم که از هر سرویسی در اینترنت به شکل مجانی استفاده نماییم و هرگز به فکر خرید فایلی که پیدا نمودن آن در اینترنت کاری ندارد نمی افتیم و برای آن هزینه ای پرداخت نمی کنیم. اما امروزه وب سایت هایی وجود دارند و به فضای مجازی معرفی شده اند که اقدام به فروش مستقیم فایل به کاربران می کنند. مکانیزم این وب سایت ها به این شکل است که هر فردی که فایل مهمی داشته و قصد دارد آن را در فضای اینترنت بفروشد در وب سایت شما ثبت نام می کند و برای خود یک فروشگاه مجازی آنلاین خواهد داشت. صاحب وب سایت نیز بر اساس فروش فایل درصد خود را بر میدارد و فروشنده فایل هم می تواند درصد و سود خود را داشته باشد.

امروزه به دلیل وقت کم , بسیاری از افراد برای جست و جو و پیدا کردن فایل ویدیویی ویا غیره حاضرند پول و هزینه آن را پرداخت کنند و به راحتی فایل را به دست بیاورند. در این گونه وب سایت ها می توانید دسته بندی و امکان جست و جوی پیشرفته قرار دهید تا کاربران وب سایت شما بتوانند به سرعت به فایل مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

برنامه های ویژه برای طراحی وب سایت شما در نظر داریم که حاصل تجربه مرکز طراحی وب سایت پاریس وب می باشد و در هنگام مشاوره با ما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. امروزه افراد بسیاری از این راه به درآمد رسیده اند. که برخی از نمونه های آنها در داخل مجموعه کارهای پاریس وب قرار دارد.

سیستم و مکانیزم پرداخت پورسانت ها جوری طراحی می شود که در فواصل معین می توان مبلغ مورد نظر فروشنده فایل را پرداخت نمود. همچنین هر دارنده ی فروشگاه می تواند برای فضای فروشگاه خود قالب و تم مناسبی را در نظر بگیرد.

در وب سایت های فروش فایل امکان درج اخبار و مقالات نیز وجود دارد که باعث می شود رتبه شما در موتورهای جست و جو افزایش یابد و کاربران بسیاری از این طریق به وب سایت شما هدایت شوند و فایل مورد نظر خود را خریداری کنند.

مرکز طراحی وب سایت پاریس وب از بهترین هاستینگ و امکانات برای فضای هاست وب سایت فروش فایل شما استفاده می کند بنابراین نگران فضای هاست خود نباشید. چنانچه قصد دارید درآمد بیشتری از وب سایت خود داشته باشید میتوانید مکانیزم تبلیغات را نیز در نظر بگیرید تا زمانی که بازدیدکنندگان سایت شما زیاد می شود بتوانید از شرکت های بزرگ و کوچک تبلیغات بنری قرار دهید و درآمد کسب کنید. ما برای این مکانیزم بهترین طرح و برنامه را در نظر خواهیم داشت.

شما برای طراحی وب سایت خود هیچ دغدغه ای نخواهید داشت زیرا شرکت طراحی وب سایت پاریس وب با تجربه های مختلف در زمینه طراحی و بهینه سازی و سئو همه ی این کارها را انجام خواهد داد و در ابتدای کار مشاوره های لازم را از ما دریافت خواهید کرد. و حتی تا زمان اتمام قرار داد نیز مشاوره های ما ادامه خواهد داشت تا وب سایت شما بتواند به موفقیت مورد نظرتان دست پیدا کند.

قابلیت های متداولی برای طراحی وب سایت فروش فایل وجود دارد که شرکت ما آن را طراحی و پیاده سازی خواهد کرد تا شما وب سایتی متفاوت با دیگر وب سایت های مشابه داشته باشید. برخی از این قابلیت ها عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب برای فروشنده فایل
  • طراحی و پیاده سازی بخش حسابداری و دریافت و پرداخت پورسانت
  • طراحی برای جست و جوی پیشرفته برای راحت پیدا نمودن فایل ها
  • پیاده سازی به گونه ای که بدون واریز وجه امکان دانلود وجود نداشته باشد.
  • طراحی بخشی برای آخرین فایل ها و فایل های پر فروش
  • راه اندازی درگاه برای پرداخت آنلاین
  • طراحی صفحه وب جهت تبلیغات
  • طراحی مکانیزم فروشگاهی در سایت
  • و دیگر آیتم های تخصصی طراحی وب سایت فروش فایل

در این مقاله که حاصل تلاش همکاران ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب می باشد قصد داشتیم شما را با این نوع از کسب در آمد آشنا نماییم . وب سایت هایی در این زمینه فعالیت دارند که حاصل طراحی و پیاده سازی مرکز ما می باشد:

شما نیز چنانچه تمایل دارید در این زمینه برای خود وب سایتی داشته باشید می توانید با ما تماس گرفته و با مشاوره تلفنی و رایگان اطلاعات بیشتری دریافت کنید و یا اولین اقدام برای این کار یعنی صدور پیش فاکتور را انجام داده و منتظر تماس همکاران ما باشید تا اقدامات بعدی طراحی وب سایت شما به بهترین شکل انجام پذیرد.

تلاش ما موفقیت شما در کسب و کار مجازی شما می باشد و ما همواره برای طراحی سایت کاربر پسند و کارآمد در کنار شما خواهیم بود.

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت فروش فایل
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت فروش فایل
رتبه بندی
51star1star1star1star1star