طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی
5 (100%) 1 vote[s]

زمانی که صحبت از شرکت به میان می آید همه ی افراد انتظار دارند سازمان و ارگان مورد نظر رسمی باشد و تمامی شرکتها نیز تمایل دارند این حس را به افراد منتقل کنند یکی از ویژگی هایی که شرکت شما را رسمی نشان می دهد داشتن یک وب سایت حرفه ای است. بسیاری از مشتریان ما معتقدند حتی یک وب سایت معمولی همنمیتواند جوابگوی مشتریان باشد و به دنبال یک وب سایت حرفه ای هستند و از ما طراحی و پیاده سازی این چنین وب سایتی را انتظار دارند.

این نشان دهنده این است که داشتن یک وب سایت زیبا و رسمی برای شرکت مزیت های زیادی دارد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم نمود.

زمانی که شما در وب سایت خود شرکت و بخش های مختلف آن را معرفی می کنید مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت شما به گستردگی کار شما پی خواهند برد و این معرفی بی عیب ونقص هر بخش به مشتری نشان می دهد که با چه سازمانی سر و کار دارد. به همین علت وجود صفحه درباره ما و تماس با ما یکی از قسمت های مهم و سرنوشت ساز وب سایت شرکتی می باشد. صفحه تماس با ما شامل اطلاعات تماس و آدرس شرکت بر روی نقشه است که وجود آن باعث می شود مراجعه کنندگان به راحتی شما را پیدا کنند و سرویس مورد نظر را دریافت کنند.

در صورت تمایل میتوانید پرسنل و کارمندهای شرکت را با رزومه کاری هر یک برار بازدید کنندگان سایت به نمایش بگذارید تا با تیم شما آشنا شوند. همچنین وجود فرم تماس با ما این قابلیت را به شما می دهد تا بازدیدکنندگان بتوانند با استفاده از آن برای شما پیام ارسال کنند. این بخش ها طی مشاوره ای که با تیم متخصص ما خواهید داشت و هنگام عقدقرار داد به صورت ویژه برنامه ریزی خواهد شد.

برای افزایش آمار بازدید کنندگان وب سایت میتوانید بخش اخبار و مقالات را در نظر بگیرید تا کاربران دقایقی را در سایت شما مشغول باشند. در صفحه اصلی سر خط خبرها قرار می گیرد همچنین در این بخش میتوان پیام های مدیر عامل به صورت روزانه یا هفتگی درج شود.

همچنین امکان نمایش سرویس ها و خدمات شرکت شما برای فروش کالا و ارائه سرویسهای مربوط به کالا در این قسمت نمایش داده می شود. از رمزهای موفقیت وب سایت شما و افزایش آمار بازدید طراحی گرافیکی و دسته بندی بی نقص این قسمت است. برای راحتی کار کاربران و برای اینکه به راحتی بتوانند مطالب خود را پیدا کنند می توان از سیستم جست وجوی پیشرفته و هوشمند استفاده کرد که در زمان عقد قرار داد در رابطه با آن صحبت خواهیم نمود.

سیستم فروش و پرداخت آنلاین از دیگر امکاناتی است که می توانید در اینگونه وب سایت ها داشته باشید که با توجه به سیستم کسب وکار شما در رابطه با جزئیات آن هنگام مشاوره صحبت خواهیم کرد.

سرویس ها و خدماتی که در وب سایت های شرکتی می توان ارائه نمود عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب برای ایجاد اتوماسیون اداری
  • طراحی صفحه وب جهت ارتباط با دیگر ادارات
  • طراحی صفحه وب برای گزراش اخبار ادارات
  • طراحی صفحه وب با امکان ارسال نامه های اداری
  • طراحی صفحه وب برای نمایش اخبار منتخب شرکت
  • طراحی صفحه وب برای سیستم فروش محصول یا خدمات
  • طراحی صفحه وب برای معرفی اعضا و بخش های مختلف شرکت
  • و دیگر آیتم های تخصصی برای طراحی وب سایت شرکتی

هم اکنون که در فضای مجازی برای شرکت خود وب سایتی ندارید بسیاری از رقبای شما در حال استفاده از این فضا به نفع خودشان هستند پس بهتر است هم اکنون کار خود را آغاز نمایید. حتی اگر کسب و کار وشرکت شما تازه کار است میتوانید برای جذب مشتری در کوتاهترین زمان یک وب سایت عالی داشته باشید. اقدامات اولیه را میتوانید از صفحه پیش فاکتور انجام داده و قیمت دقیق وب سایت خود را دریافت کنید. این صفحه به صورت رایگان و به طور اتوماتیک قیمت آیتم هایی را که انتخاب می کنید برای شما محاسبه می کند. درصورت هرگونه سوال و مشکل در هر زمینه می توانید با اطلاعات تماس ما تماس حاصل نمایید و یا بخش پرسش وپاسخ را مطالعه کنید.

برخی نمونه کارهای ما در زمینه طراحی وب سایت شرکتی:

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت شرکتی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت شرکتی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star