طراحی سایت کودکان

طراحی سایت کودکان
طراحی سایت کودکان
4.5 (90%) 2 vote[s]

در حال حاضر با گسترش تکنولوژی هایی مانند موبایل وتبلت دنیای کودکان فقط محدود به اسباب بازی نمی شود و آنها نیز در اینترنت سهم بزرگی خواهند داشت. در این گونه وب سایت ها خدمات متنوعی ارائه میشود به طور مثال می توان اطلاعاتی را در زمان بارداری در اختیار مادران عزیز قرار داد و در بخش های دیگر بازی های آنلاین را قرار دهیم. یکی از عوامل تاثیر گذار در وبسایت های کودکان رنگ بندی شاد و مرتبط با سن کودکان است.

طراحی وب سایت برای کودکان و نوجوانان پیچیده می باشد و باید مشخص کنیم چه بخشهایی قرار است در وب سایت پوشش داده شود و چه رده سنی برای شما اهمیت دارد. بعد از مشخص شدن این موارد می توان طراحی و پیاده سازی را با بالاترین کیفیت آغاز نمود.

در وب سایت های مرتبط با کودکان و نوجوانان اولویت اول دادن اطلاعات می باشد یعنی اینگونه وب سایت ها می تواند در رده سایت های خبری قرار بگیرد و وجود مقاله در آن بخ مهمی محسوب می شود.

از دیگر بخش هایی که می تواند در این وب سایت ها برای مخاطبان هیجان انگیز باشد معرفی مکان های تفریحی و گردشگری و موزه ها و… است. و می توان این وب سایت ها را به یک مرجع تبدیل کنید تا همه افراد از جمله کودکان و نوجوانان با جست و جو در گوگل به راحتی بتوانند به این وب سایت دسترسی داشته باشند. به همین علت گروه بندی مطالب و رنگه های استفاده شده در طراحی سایت کودکان و نوجوانان از اهمیت زیادی برخوردار است.

باید بخش های ویژه ای برای والدین کودکان نیز در نظر گرفته شود و با شناسایی نیاز آنها خدمات خوبی به آنها ارائه دهید. می توانید با در نظر گرفتن کنترل پنل برای والدین از آنها برای بروز رسانی مطالب وب سایت کمک بخواهید و آنها تجربه های خود را با والدین دیگر به اشتراک بگذارند.

اگر برنامه ریزی دقیقی برای طراحی و معرفی سایت به مخاطبان انجام دهید و این کار را به صورت ویژه و درست انجام دهید می توانید با افزایش دادن بازدیدکنندگان سایت درآمد بالایی را برای خود بوجود آورید. چرا که وب سایت شما محل مناسبی برای تبلیغ وب سایت های دیگر خواهد شد و می توانید با گذاشتن بنر تبلیغاتی سایت های مرتبط یا غیر مرتبط درآمد کسب کنید.

بخش هایی که در طراحی وب سایت کودکان می تواند قرار داد عبارتند از:

 • طراحی صفحه وب جهت کتابخانه مربوط به کودکان در رده های سنی مختلف
 • طراحی صفحه وب برای آموزش بازی های کودک و نوجوان
 • طراحی صفحه وب برای نقاشی و رنگ آمیزی آنلاین و آموزش نقاشی
 • طراحی صفحه وب برای کاردستی کودکان و نوجوانان
 • طراحی صفحه وب برای درج لینکهای مفید
 • طراحی صفحه وب کتابخانه ضرب المثل و منبع آنها
 • طراحی صفحه وب برای معما و دانستنی ها
 • طراحی صفحه وب برای مقالات پزشکی, بیماری ها و ایمنی
 • طراحی صفحه وب جهت برنامه های نمایشی
 • طراحی صفحه وب برای فروشگاه کودکان
 • و دیگر آیتم های تخصصی برای طراحی وب سایت کودکان

وجود ویدیوهای جذاب در رابطه با موضوعات مختلف میتواند برای کودک و نوجوانان جذابیت داشته باشد.

بنابر توضیحات داده شده چنانچه مدیر مهدکودک هستید و یا علاقه دارید وب سایتی در این زمینه داشته باشید و اطلاعات و تجربه خود را در اختیار دیگران بگذارید می توانید هم اکنون به صورت آنلاین سایت خود را سفارش دهید.

مرکز طراحی وب سایت پاریس وب در تمامی مراحل با مشاوره های ویژه و رایگان همراه شما خواهد و با بهینه سازی این وب سایت ها می توانیم در موتورهای جست و جو همچون گوگل رتبه های بالایی برای وب سایت شما کسب کنیم. برای گرفتن پیش فاکتور و سفارش آنلاین و تخمین قیمت اکنون اقدام کنید. در صورت هرگونه سوال با ما تماس حاصل نمایید.

 

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت کودکان
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت کودکان
رتبه بندی
51star1star1star1star1star