طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو
طراحی سایت خودرو
5 (100%) 1 vote[s]

از موضوعات تخصصی که امروزه درحوزه وب بوجود آمده است وب سایت های خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین است افراد حتی اگر از این وب سایت ها خودرویی نخرند اما برای گرفتن قیمت به این وب سایت ها سر می زنند. وجود وب سایت های نیازمندی در حوزه خودرو اهمیت این وب سایت ها را نشان می دهد. پس اگر به چنین وب سایت هایی علاقه دارید از همین امروز می توانید برای طراحی آن اقدام کنید.

یک وب سایت خودرو در حوزه خرید وفروش برای طراحی و پیاده سازی تیمی حرفه ای در زمینه ی طراحی و توسعه و همچنین وارد نمودن اطلاعات نیاز دارد. درابتدا برای طراحی این وب سایت ها باید نقشه داشت تا کاربران به شما اعتماد کنند و برای خرید خودرو اقدام کنند. در این راستا نمایش سه بعدی خودرو از زاویه های مختلف از مهمترین موارد طراحی و پیاده سازی می باشد که باعث جلب نظر بازدید کننده می شود.

باید تمام جزییات فنی که بازدیدکننده ومشتری به آنها نیازمند است به صورت اطلاعاتی درست و صحیح در سایت درج شود. برای انجام این کاری تیمی حرفه ای نیاز است تا تولید محتوا, تایپ و درج اطلاعات در وب سایت را انجام دهند وبا شما همکاری داشته باشند. برای فراهم کردن این امکان کنترل پنلی در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید تیم خود را با سطح دسترسی های مختلف مدیریت کنید. مشاوران ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب در این زمینه شما را به بهترین شکل راهنمایی و هدایت می کنند. آیتم های تخصصی برای طراحی و پیاده سازی چنین وب سایت هایی عبارتند از:

 • طراحی صفحه خرید خودرو
 • طراحی صفحه معاوضه خودرو
 • طراحی صفحه نمایشگاه خودرو
 • طراحی صفحه فروش خودرو
 • طراحی صفحه ثبت نمایشگاه
 • طراحی صفحه ثبت مرکز خدمات
 • طراحی صفحه اطلاعات فنی خودرو
 • طراحی صفحه درج قیمت خودرو صفر

وب سایت شما در زمینه خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین به این دلیل که موارد بهینه سازی گوگل در آن رعایت میشود بازدیدکنندگان زیادی خواهد داشت و این باعث می شود شرکتهای دیگر برای تبلیغات در وب سایت شما اقدام کنند و این میتواند درآمد سرشاری را برای شما به همراه داشته باشد.

اکنون در ایران وب سایت های در زمینه خرید و فروش خودرو بسیار کم هستند و البته بسیاری از آنها یا به طور دائم بروز رسانی نمی شوند و یا طراحی جذاب و کاربرپسندی ندارند که این موارد به طور قابل توجهی احساس می شود. شما در طی مشاوره دقیق با همکاران ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب و طی آنالیز دقیق این وب سایت ها می توانید تمام امکانات مورد نیاز کاربران را در سایت خودتان ارائه دهید تا به سمت سایت شما جذب شوند. از جمله امکاناتی که در اینگونه وب سایت ها می توان ارائه کرد:

 • طراحی صفحه وب برای نمایش جزییات یک خودرو
 • طراحی صفحه وب برای گالری تصاویر و درج تصویر خودرو و نمایش آن در تمامی زوایا
 • طراحی صفحه وب برای درخواست پیک برای گرفتن تصویرماشین فروشی و قرار دادن آن در وب سایت
 • طراحی صفحه وب جهت درج اخبار و محصولات جدید و گرفتن آبونماه از کاربران برای دسترسی به آنها
 • و دیگر آیتم های تخصصی طراحی وب سایت

بنابراین چنانچه بعد از خواند این مقاله تمایل دارید در زمینه خودرو وب سایتی داشته باشید هم اکنون می توانید با استفاده از صفحه صدور پیش فاکتور اقدامات اولیه را انجام دهیم و در صورت سوال و مشکلی در این زمینه با استفاده از اطلاعات تماس, با همکاران ما در مرکز طراحی سایت پاریس وب تماس بگیرید و یا صفحه پرسش و پاسخ را مطالعه بفرمایید. پاریس وب در کنار شما است.

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت خودرو
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
طراحی سایت خودرو
5 (100%) 1 vote[s]

برخی نمونه کارهای ما در زمینه خرید خودرو:

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت خودرو
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت خودرو
رتبه بندی
51star1star1star1star1star