طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمان
طراحی سایت ساختمانی
4 (80%) 2 vote[s]

یکی از بازارهای داغ موجود در هر شهر و کشوری ساخت ساختمان و در نهایت فروش آن است که به علت آگاهی نداشتن افراد مشغول در این صنف با اینترنت اغلب به صورت سنتی به دنبال مشتریان خود هستند که البته با گسترش اینترنت اینگونه افراد به تدریج مشتریان خود را از دست می دهند. گرچه که رقبای آنها از طریق معرفی خود در اینترنت با سرعت و البته دقت بیشتری خدمات و فعالیت های خود را معرفی می کنند.

البته منظور ما این نیست که توقع داشته باشید مشتری از طریق اینترنت و وب سایت چندین میلیون را به حساب شما واریز کند و منزل یا ساختمان را خریداری کند بلکه ما بیشتر جنبه معرفی را در نظر میگیریم. به این صورت که بتوانید آخرین پروژه هایی که در حال انجام آن هستید را با جزییاتی همچون تصاویر, نوشته ها و تور مجازی به کاربران معرفی کنید تا مشتریان با آمادگی ذهنی و با اطمینان بیشتر برای خرید به شما مراجعه کنند.

امروزه همه ی کاربران اینترنت که بخش بزرگی از افراد جامعه را شامل می شوند برای خرید گوشی, اتومبیل و حتی ساختمان ابتدا در اینترنت و موتورهای جست و جو مانند گوگل اقدام به جست و جو می کنند تا ذهنیت لازم را برای خرید کسب کنند. ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب این اطمینان را به شما می دهیم که با کلمات کلیدی که کاربران بیشتر از آن استفاده می کنند تا اینگونه وب سایت ها را مشاهده کنند وب سایت شما را در رتبه های بالاتر نسبت به رقیبانتان نمایش دهیم. با این کار بازدیدکنندگان وب سایت شما افزایش می یابد و در نهایت از هزاران بازدید کننده آنلاین وب سایت شما حتی یکه مشتری هم می تواند اوضاع و شرایط را کاملا به نفع شما تغییر دهد. امروزه افراد زیادی حتی با گوشی و تبلت در حال وب گردی هستند که نباید از پتانسیل این افراد آنلاین غافل شوید.

مهمترین بخش اینگونه وب سایت ها آرشیو پروژه های انجام شده ساختمانی است زیرا اغلب مشتریان دوست دارند بدانند که شرکت و سازمان شما چه پروژه های موفقی داشته است که با نمایش این پروژه های می توانید واقعیت را با آنها در میان بگذارید. با گرافیکی که در این قسمت استفاده می شود می توانید مخاطبان زیادی را جذب کنید. تیم متخصص شرکت پاریس وب این آمادگی را دارد تا با کارشناسی این قسمت فروش شما را افزایش دهد و این قسمت را به عنوان بخشی کلیدی به مخاطبان معرفی کند.

یکی دیگر از قسمت های مهم وب سایت ساختمانی بخش مشارکت در ساخت است بطوریکه با استفاده از فرم تماس با ما یا فرمی شبیه به فرم سفارش این امکان را فراهم می کنید که کاربران آنلاین به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. البته وجود شماره تلفن ثابت و همراه یا نقشه دقیق محل شرکت در نهایت می تواند باعث مراجعه حضوری کاربران آنلاین شود.  با استفاده از صفحه درباره ما می توانید خود را بهتر و جامع تر به کاربران معرفی کنید و اجازه دهید شما را بهتر بشناسند و در نهایت اعتمادشان به شما بیشتر شود. متاسفانه در این زمینه شرکت های سودجوی زیادی وجود دارد که باعث می شود مشتریان اعتماد چندانی نداشته باشند اما شما با معرفی درست و گفتن واقعیت می توانید همه چیز را به نفع خود کنید.

اگر قصد دارید وب سایت ساختمانی و یا وب سایتی در رابطه با املاک داشته باشید می توانید سیاست های مختلفی را دنبال کنید. به عنوان مثال معرفی دیگر شرکت های ساختمانی و اختصاص دادن پنل کاربری به آنها می تواند نظر همکارانتان را جلب کند. درگیری هر روز آنها با سایت شما و راه اندازی این سرویس برای آنها باعث می شود شما را به دیگران معرفی کنند.

سرویس هایی که معمولا در یک وب سایت ساختمانی ارائه می شود معمولا به شکل زیر است که البته با توجه به سلیقه شما متنوع و متفاوت می شود:

طراحی صفحه وب خدمات و فعالیت ها

طراحی صفحه ای مختص به پروژه های انجام شده, در حال انجام و پروژه های آینده

طراحی صفحه پیش فروش پروژه ها و بعد از جلب اعتماد امکان پرداخت آنلاین توسط کاربران

طراحی صفحه ثبت مشخصات ملک توسط کاربر جهت در خواست مشارکت در ساخت

طراحی صفحه وب برای درج نظرات کاربران در رابطه با پروژه ها و مدیریت آنها

و دیگر آیتم های تخصصی طراحی سایت ساختمان

چنانچه با مطالعه این مقاله که تجربه چندین ساله شرکت طراحی وب سایت پاریس وب است تمایل دارید وب سایت ایده آل و بدون نقصی برای خود داشته باشید می توانید با کلیک بر روی این لینک پیش فاکتور آنلاین خود را داشته باشید و با ذهنیت باز مراحل و نحوه طراحی پروژه خود را مشاهده نمایید.

همچنین در صورتی که سوال و ابهامی در این زمینه دارید می توانید با طالاعات تماس ما در صفحه تماس با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب سوالات خود برسید. پاریس وب در کنار شماست.

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت ساختمانی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
طراحی سایت ساختمانی
4 (80%) 2 vote[s]

برخی نمونه کار های ما در زمینه وب سایت ساختمانی:

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت ساختمانی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت ساختمانی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star