طراحی سایت زیبایی و آرایشی

arayesh2
طراحی سایت زیبایی و آرایشی
3 (60%) 2 vote[s]

در هیچ کجای دنیا هیچ انسانی نمی تواند به صورت مجازی آرایش کند و زیبا شود این کاملا درست است اما شما اگر صاحب سالن زیبایی و سالن آرایش مردانه و یا زنانه هستید از طریق فضای مجازی و اینترنت با داشتن یک وب سایت جذاب می توانید هنر خود را به نمایش بگذارید تا نظر مخاطبان خود را با وب سایتی مدرن و وسوسه انگیز به سمت خود جلب کنید و آنها را به مشتریان ثابت تبدیل کنید.

مطمئنا افرادی زیادی بعد از مدتی از آرایشگر خود خسته شده و یا به دنبال مدل های به روز تر می گردند. و با پرس و جو از افراد مختلف به دنبال آرایشگر مورد نظر خود خواهند بود البته این جست و جو ها در اینترنت و فضای مجازی هم انجام می شود بنابراین شما می توانید از این فرصت ها استفاده کرده و کار و هنر خود را در کسب و کارتان به این افراد معرفی کنید.

اغلب افرادی که وارد وب سایت شما می شوند به دنبال نمونه کارهای انجام شده و مدل های جدید شما هستند بنابراین مهم ترین قسمت طراحی وب سایت شما گرافیک آن می باشد که نمونه کارهای شما را به شکلی زیبا و جذاب و با فرمتی مناسب در معرض نمایش کاربران قرار دهد. البته در ایران محدودیت هایی وجود دارد که نمی توانید هر تصویری را به نمایش بگذارید اما در این زمینه مشاوره های خوبی به شما می دهیم تا کیفیت و زیبایی وب سایت شما حفظ شود.

برای نمایش تصاویر هنری کارهای خود مانند مدل مو و دیگر مسائل مرتبط با آرایش خانم ها و آقایان می توانید از یک گالری تصویر حرفه ای همراه با صدا و یا ویدیو زیبا استفاده کنید و کاربران خود را مجذوب کنید و نظر مثبت آنها را جلب کنید. مسلما آنها ترجیح می دهند بجای مراجعه حضوری ابتدا این قسمت را مشاهده کنند. و بعد از تماس با شما قرار ملاقات حضوری ترتیب می دهند. البته اگر این اتفاق رخ دهد آنها یکی از مشتریان وفادار شما خواهند شد و شما را به دوستان آشنایان معرفی می کنند.

طراحی و راه اندازی سیستم تعیین وقت به صورت آنلاین باعث می شود مشتریان راحت تر با شما ارتباط برقرار کنند. و مشتریان شما که این روزها به راحتی اینترنت در دسترس دارند بتوانند وقت آرایش خود را با استفاده از تلفن همراه نیز مدیریت و برنامه ریزی کنند.

در بخشی از سایت می توانید مسائل آموزشی در رابطه با آرایش و موارد مرتبط را قرار دهید. این بخش به علت حجم زیاد مطالبی که دارد هم برای کاربران و هم برای موتور جستجوی گوگل می تواند مهم, جذاب و مفید باشد. با این اتفاق آمار بازدیدکنندگان مراجعه کننده به سایت شما و در نتیجه درآمد شما افزایش چشم گیری خواهد داشت.

از نظر تیم کارشناسی ما در پاریس وب ارائه خدمات عروس یکی از جدابیت های طراحی سایت شما می باشد . بسیاری از نو عروسان به صورت آنلاین و با جست و جو در اینترنت به دنبال انجام کارهای ازدواج خود هستند و اگر وب سایت شما جذابیت داشته و بدون نقص این خدمات را به نمایش بگذارد می تواند آنها را به سمت شما هدایت کند . برای بهتر نمایش دادن کارهای خود در زمینه عروس و داماد صفحه ای برای نمونه کار ها در نظر بگیرید و با تصاویر زیبا و ویرایش شده توانایی های خود را به نمایش بگذارید و در طراحی این بخش حساسیت داشته باشید زیرا می تواند به عنوان یک منبع درآمد خوب برای شما تلقی شود.

در صورتی که تمایل دارید در وب سایت خود سیستم جستجو داشته باشید با مشورت ما می توانیم با بهترین کیفیت آن را طراحی و پیاده سازی کنیم. این نکته قابل ذکر است که در اینگونه وب سایت ها می توان بسیاری از وسایل مربوط به زیبایی و آرایشی را نیز برای فروش به نمایش گذاشت و به نوعی وب سایت را به یک وب سایت فروشگاهی نیز تبدیل کرد.

مرکز طراحی وب سایت پاریس وب این توانایی را دارد که هر گونه وب سایت را به یک وب سایت فروشگاهی تبدیل کند و در این زمینه مشاوره های رایگان برای فروش محصولات در اختیارتان قرار می دهد. از بخش های جذاب می توان به قرار دادن سبد خرید و بخش ثبت نام اشاره کرد و وب سایت شما می تواند به یک سایت مفید برای کاربرانتان تبدیل شود.

خدمات و سرویس های ارائه شده در طراحی وب سایت آرایشی و زیبایی عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب برای دسته بندی و معرفی خدمات سالن
  2. طراحی صفحه وب جهت معرفی خدمات مخصوص عروس
  3. طراحی صفحه وب برای درج نمونه کارها
  4. طراحی صفحه وب برای نکات آموزشی
  5. طراحی صفحه وب برای بخش راهنمای عروس
  6. طراحی صفحه وب برای نمایش گواهی نامه ها و مدارک آرایشگاهی و سالن زیبایی
  7. طراحی صفحه وب برای مشاوره رایگان
  8. و دیگر آیتم های تخصصی طراحی سایت زیبایی و آرایشی

مطمئنا با خواندن این مقاله شما نیز قصد دارید در زمینه کاری خود یک وب سایت داشته باشید بنابراین می توانید با شماره های تماس ما که در صفحه تماس با ما درج شده است تماس بگیرید و ایده و ذهنیت خود را با مشاوران ما در میان بگذارید و یا برای قدم اول از صفحه صدور پیش فاکتور برای سفارش سایتتان اقدام کنید.

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت زیبایی و آرایشی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت زیبایی و آرایشی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star