طراحی سایت آموزشگاه

edu3
طراحی سایت آموزشگاه
5 (100%) 1 vote[s]

یکی از نکات مهم برای استفاده کنندگان از مباحث آموزشی دسترسی به آموزش و محتویات آموزشی در هر زمان و مکانی است. با گسترش دسترسی به اینترنت و فضای مجازی موسسات آموزشی زیادی در سطح تهران و شهرستان علاوه بر رقابت بر سر جذب و ارائه بهترین سرویس به دانشجویان, تلاش می کنند سرویس های خود را به بهترین شکل در فضای مجازی و وب سایت خود ارائه دهند. هم اکنون با جست و جویی ساده در اینترنت این موضوع کاملا مشخص می شود.

بنابراین اگر شما نیز موسسه آموزشی گمنامی دارید و دوست ندارید برای تبلیغات پول زیادی خرج کنید به شما توصیه می کنیم یک وب سایت جذاب و مورد پسند دانشجویان داشته باشید. امروزه دانشجویان قبل از مراجعه حضوری به موسسات آموزشی ابتدا به دنبال وب سایت آن هستند تا بتوانند از روند کاری و سر فصل دروس برگزار شده در آموزشگاه مطلع شوند و این یعنی داشتن وب سایت برای مراجعه حضوری به موسسه آموزشی شما ملاک محسوب می شود.

اگر در حال حاضر وب سایت آموزشی ندارید علاوه بر از دست دادن بازار هدف و مخاطبان باعث خوشحالی رقبای خود می شوید و فرصت را برای آنها مهیا می کنید. بنابراین توصیه میکنیم , قبل از دیر شدن و پیشی گرفتن رقبا هم اکنون و قبل از اتمام مقاله با کلیک بر روی لینک به صورت رایگان و آنلاین پیش فاکتور طراحی وب سایت خود را دریافت کنید.

یکی از بزرگترین اهداف راه اندازی این وب سایت ها برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین می باشد زیرا این سبک آموزشی امروزه به علت نداشتن وقت کافی یا دور بودن از موسسه آموزشی شما طرفداران زیادی دارد. مشاوران و کارشناسان ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب در این زمینه می توانند شما را به طور کامل راهنمایی کنند تا با آرامش خیال برای طراحی چنین وب سایتی اقدام کنید. همکاران ما در مرکز پاریس وب با تجربه آموزش در موسسات آموزشی به طور کامل با نیاز شما آشنایی دارند.

سرویس های ارائه شده در یک وب سایت آموزشی اغلب عبارتند از:

  • دسته بندی دوره ها آموزشی و اعلام آنها و همچنین ارائه یک نسخه از آنها جهت دانلود توسط کاربران آنلاین
  • قابلیت ثبت نام آنلاین و همچنین دریافت شهریه با استفاده از درگاه بانکی
  • برگزاری آزمون آنلاین و اعلام نتیجه در همان لحظه
  • امکان ارائه کتابخانه آنلاین و گرفتن آبونماه جهت استفاده و دانلود کتابها
  • درج اخبار و مقالات متنوع برای جذب بیشتر کاربران

این گونه وب سایت ها بدلیل متن زیاد و قابل جست و جو در موتورهای جست و جو همچون گوگل رتبه خوبی کسب خواهند کرد و این می تواند باعث موفقیت موسسه شما و وب سایت شما باشد.

در موسسات آموزشی هدف اصلی جذب و جلب مخاطبان و همچنین بالابردن آمار ثبت نام جهت برگزاری کلاس ها می باشد که لازمه آن در مرحله اول وجود یک وب سایت مناسب است.

از دیگر امکاناتی که وب سایت شما می تواند داشته باشد درج عکس و رزومه در پروفایل شخصی اساتید موسسه است که این کار باعث خرسندی اساتید می شود و از کار کردن با شما به خود و موسسه شما افتخار می کنند. شما با داشتن یک وب سایت مناسب می توانید هم دانشجویان و هم اساتید را راضی نگه دارید که در نتیجه باعث افزایش سود شما خواهد شد. از دیگر سرویس هایی که می توان در وب سایت موسسه آموزشی ارائه نمود می توان به :

اشاره کرد.

اگر با خواندن این مقاله مجاب شده اید که یک پیش فاکتور آنلاین تهیه کنید هم اکنون با کلیک بر روی همین لینک می توانید با خیالی آسوده آن را انجام دهید. همچنین در صورت داشتن سوال در هر زمینه می توانید بخش پرسش و پاسخ را مطالعه نموده و یا با استفاده از اطلاعات تماس ما به ما تماس برقرار کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان مرکز پاریس وب استفاده کنید.

 

 

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت آموزشگاه
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت آموزشگاه
رتبه بندی
51star1star1star1star1star