اقدامات سئو حرفه ای سایت

قبل از معرفی اقدامات مرکز طراحی وب سایت پاریس وب بهتر است سئو را به صورت کلی تعریف نماییم. سئومجموعه تکنیکهایی است که رتبه وب سایت شما را در موتورهای جستجوی معروف همچون گوگل و یاهو و همچنین بینگ افزایش می دهد در واقع این عملیات های حرفه ای در درون و بیرون سایت انجام می شود تا بازدید سایت شما را افزایش دهد.

سئو
1 (20%) 2 vote[s]
سئو
1 (20%) 2 vote[s]
اهداف کلی سئو

  • افزایش تعداد بازدید سایت
  • ایجاد ترند در سایت
  • افزایش ترافیک سایت
  • افزایش رتبه در موتورهای جست وجو
  • افزایش کاربران ( و فروش محصولات در فروشگاه های مجازی)
  • بهترین روش برای تبلیغات

 

تیم آنالیزگر و متخصصان سئو در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب با بکارگیری اقدامات لازم در زمینه سئو برای بهینه سازی سایت شما با بالاترین کیفیت در کنارتان خواهد بود.
یکی از مواردی که گوگل برای سئو حرفه ای سایت تاکید دارد نوشتن متن یکتا غیر کپی و نوشته شده بر اساس اصول سئو می باشد.برای انجام اقدامات سئو ,لازم است که صبورانه تکنیک های آن را به صورت اصولی انجام پذیرد. و ذکر این نکته ضروری است که فرآیند بهبود سئو و افزایش رتبه گوگل مدت زمانی حداقل 6 ماهه دارد و تمامی تبلیغات غیر از این مدت غیر واقعی و کلاهبرداری می باشد.

اقدااتی که در سئو سایت باید انجام گیرد:

کلمات کلیدی سایت

یکی از مواردی که در ابتدا  باید برای سئو سایت انجام داد تعیین موضوع کسب و کار خود و در ادامه ی این کار تعیین کلمات کلیدی مرتبط با سایت می باشد که بیشترین جستجو را توسط کاربران دارد. تیم متخصص پاریس وب کلمات کلیدی را انتخاب میکند که باعث ورود کاربران بیشتری به سایت شما می شود.

تحلیل سایت های رقبا

دومین مرحله  از مراحل ابتدایی و مهم در سئو سایت بعد از تعیین کلمات کلیدی , تجزیه و تحلیل سایت های رقیب و توجه به نقاط ضعف آنها می باشد.باید به این نکته توجه کنید همانطور که ما روی کلمات کلیدی سرمایه گذاری می کنیم مطمئنا دیگر سایت ها نیز این کار را انجام میدهند. تیم آنالیزگر مرکز طراحی وب سایت پاریس وب تمامی مراحل این فرآیند را با بالاترین دقت انجام خواهد داد و در کنارتان خواهد بود.

لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ در دو حالت بک لینک از سایت های دیگر و ایجاد لینک درون صفحات سایت می باشد .گوگل به ورود بک لینک از سایت های دیگر حساس است و سایت هایی که از این بک لینک ها استفاده می کنند را جریمه می کند. شما برای سئو سایت باید از بک لینک های سایت های پربازدید و با محتوای عالی  همچون شبکه های اجتماعی در سایت خود استفاده کنید.استفاده از لینک بین صفحات سایت نیز برای گوگل نیز حائز اهمیت است چراکه گوگل در هر بار پیمایش صفحات ,لینک های داخلی را نیز مورد بررسی قرار می دهد در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب تیم متخصص در زمینه شبکه های اجتماعی و ساخت بک لینک های مفید این وظیفه را بر عهده دارند.

تولید محتوا

برای گوگل تولید محتوای یکتا در امر سئو سایت باارزش تر از محتوای کپی شده می باشد. تولیدمحتوای یکتا یک راه ارزان برای بالابردن رتبه سایت در سئوحرفه ای  است. ما در مرکز طراحی وب سایت پاریس وب با مدیریت دقیق تولید محتوای حرفه ای و بدون کپی را برای وب سایت شما انجام خواهد داد.

انتشار خبرنامه ایمیلی

یکی از بهترین روش ها در سئو حرفه ای ,انتشار خبرنامه ایمیلی یا به عبارت دیگر بازاریابی ایمیلی است که باعث ارتباط مستمر برند شما با کاربرانتان می شود .ارسال خبرنامه با استفاده از  بازاریابی  ایمیل  که بهترین روش برای گرفتن بک لینک می باشد. به این صورت است که شما خبرنامه ای  با محتوای آخرین مقالات,مطالب کوتاه آموزشی ونظرسنجی باشد را برای کاربران ارسال می کنید.این روش تاثیر فوق العاده ای بر سئو سایت شما دارد. اعضای تیم پاریس وب با استفاده از این روش تمام تلاش خود را در جهت بالا بردن رتبه سایت شما  بکار میبرد. و در طراحی وب سایت شما حتما این نکته را در نظر خواهد گرفت.

سئو محلی

یکی از مهمترین تکنیک ها در سئو حرفه ای ,سئو محلی یا به عبارتی نمایش سایت بر اساس موقعیت جستجو است .به این صورت که اگر سایت شما با سئو محلی بهینه سازی شده باشد و فردی در  موقعیتی  نزدیک به فروشگاه شما کلمه کلیدی مرتبط با سایت شما را مورد جستجو قرار دهد سایت شما به آن نمایش داده می شود.

سئو موبایل

یکی دیگر از مواردی که در امر بهینه سازی سایت  برای گوگل حائز اهمیت است ,سئو موبایل است. با توجه به گسترش روز افزون وسایل هوشمند همچون گوشی موبایل و تبلت لازم است که صفحات سایت ما در آنها به درستی و سریع نمایش داده شود .

جستجوی بین المللی

برای بالا بردن رتبه سایت بخصوص اگر که شما بتوانید محصولات خود را به سایر کشورها ارائه دهید , بهینه سازی سایت برای جستجوی بین المللی است که نقش مهمی در سئو حرفه ای دارد. اینکار نیز مستلزم این است که سایت شما حداقل دو زبان را پشتیبانی کند تا تمامی افراد در هر نقطه از جهان بتواند با سایت شما ارتباط برقرار کند.

بازاریابی ویدئو

استفاده از ویدئو در سایت علاوه بر تاثیر بسزایی که نسبت به متن و تصویر دارد ,باعث افزایش سئو سایت می شود. استفاده از ویدئو آن هم به صورت تمام صفحه باعث تمرکز کاربران شده و اشتراک گذاری بیشتر آن را در پی دارد.

تمامی اقدامات ذکر شده که جز اقدامات اصلی برای سئو سایت شما می باشد توسط تیم حرفه ای و متخصص پاریس وب برای شما انجام خواهد شد. پاریس وب مفتخر است که چندین نمونه کار در زمینه های مختلف را به صفحات اول گوگل رسانده است و با پشتیبانی قوی چندین سال به صورت پایدار جایگاه خود را حفظ کرده اند. شما نیز چنانچه تمایل دارید سئو سایت خود را به یک تیم حرفه ای و درجه یک بسپارید می توانید با ما تماس بگیرید.

فرم درخواست سئو

سئو
1 (20%) 2 vote[s]

ارسال