چرا باید سایت داشته باشیم؟

چرا باید سایت داشته باشیم؟

چرا باید سایت داشته باشیم؟5 (100%) 1 vote[s]   چرا باید سایت داشته باشیم؟; احتمالا تا بحال بارها

چرا باید سایت داشته باشیم؟
5 (100%) 1 vote[s]

 

چرا باید سایت داشته باشیم؟; احتمالا تا بحال بارها برای شما و یا بسیاری از اطرافیانتان این سوال ;پیش آمده که به چه دلیلی باید وب سایت; داشته باشیم؟
داشتن یک وب سایت چه مزایایی دارد؟ طراحی یک وب سایت خوب چه; کمکی به ما می کند؟ و سوال های بسیار زیاد دیگری از این قبیل که ;نیاز به تحقیق و پاسخی شفاف و دقیق دارد.
با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی هنوز هم بسیاری; از مشاغل از فضای اینترنت برای کسب و کار خود و توسعه ی آن استفاده نمی کنند.
حتی اگر شرکت شما کمتر از ۵ کارمند دارد، باز هم نیاز به وب سایت و طراحی سایت دارید. چرا که محیط بسیار مناسبی ;برای پیدا کردن مشتری و تبلیغات برای کسب و کارتان است. ;چه جای دیگری می توان اینگونه این همه مشتری در زمانی کوتاه پیدا کرد؟;;
طی بررسی های انجام شده و مطالعات،گفته شده ;میانگین حضور کاربران ایرانی در فضای مجازی در; روز حدودا ۵تا ۹ ساعت بوده که در مقایسه با دیگر کشور ها ;بسیار بالا به نظر می رسد.;
با توجه به میزان زیاد استفاده ی اینترنت توسط کاربران ایرانی، ;اهمیت انجام دادن کارهایی که مربوط به سئوی وب سایت است، در کنار طراحی سایت نشان داده می شود.
بیشتر از ۴۰میلیون کاربر اینترنتی در ایران وجود دارد که این عدد بسیار بالا می باشد. لذا دنیای مجازی بخاطر دارا بودن ویژگی های خاص خود محیط خوبی برای بازاریابی دارد. از نظر کارشناسان بازاریابی، امروزه بهترین و قوی ترین بستر موجود برای افزایش فروش همین فضای مجازی است.
اگر شما هم می خواهید دلیل داشتن وب سایت و مزایای آن را بدانید، دلایل زیر را مطالعه نمایید:

۱- مردم دیگر از دفترچه تلفن برای پیدا کردن اطلاعات استفاده نمی کنند:

امروزه همه ی مردم اطلاعات مورد نیاز و مهم خود را از اینترنت جستجو می کنند.بسیاری از مشتریان و نیازمندان با استفاده از جستجو در اینترنت تصمیم می گیرند که نزد کدام پزشک و یا فروشگاه بروند. از خدمات چه شرکتی استفاده نمایند و بدین صورت بیشتر نیاز های خود را از این طریق رفع می کنند.

۲- اگر شما یک وب سایت مختص کسب و کارتان طراحی کنید، این کار به کسب و کارتان کمک بسیار بزرگی خواهد کرد و به کار شما اعتبار خواهد بخشید:

مردم انتظار دارند شغل های مختلف، وب سایتی مختص به خود داشته باشند. مانند زمان های قدیم که همه انتظار داشتند هر شرکت و یا کسب و کاری یک آدرس حقیقی برای مراجعه حضوری داشته باشد تا بتوانند به آن کسب و کار اعتماد کنند و با خیال آسوده کار خود را به آنها بسپارند.در اصل وب سایت شما همان دفتر کار شما در فضای مجازی است و شما با ایجاد دامنه به نام خودتان و یا شرکتتان دارای یک آدرس مخصوص به خود هستید.
در صورت نداشتن وب سایت باعث می شوید سوالات زیادی در ذهن مشتریان بوجود آید. برای مثال مشتریان پیش خود فکر می کنند که آیا این شرکت و یا کلینیک قانونی می باشد؟ آیا کارش خوب است؟ دیگران از خدمات آن راضی هستند؟ اگر در کارشان حرفه ای هستند پس چرا هنوز هیچ آدرس اینترنتی برای خود ندارند؟ و بسیار سوال های دیگر از این قبیل.
در واقع افراد به شرکت ها و خدماتی های همکار و رقیب شما که وب سایت کاملی برای خود طراحی کرده اند بیشتر اعتماد کرده و برای کار به آن ها مراجعه می کنند. حتی اگر در واقعیت شما از آن ها خیلی هم بهتر باشید. زیرا آن ها نمونه کار ها و نمونه خدمات خود را در وب سایت برای کاربران به نمایش می گذارند لذا باعث جلب توجه و اعتماد مشتریان می شوند.

۳- با طراحی کردن وب سایت می توانید کانال بازاریابی جدیدی را برای خود ایجاد نمایید:

با داشتن وب سایت، می توانید حضوری دائمی و همیشگی در اینترنت داشته باشید. حتی می توانید به این موضوع به چشم یک بیلبورد تبلیغاتی نگاه کنید. این بیلبورد حالت مجازی در دنیای اینترنت دارد که در روز هزاران کاربر آنرا مشاهده می کنند.
البته این نکته را در نظر داشته باشید در صورتی این بیلبورد مجازی می تواند جلب توجه کند که شما در فضای مجازی تلاش و فعالیت زیاد داشته باشید. برای بیشتر دیده شدن خود باید روش هایی مانند سئو و بهینه سازی های وب سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین در انواع شبکه های اجتماعی و وب سایت ها، و … را رعایت کنید تا شانس خود را برای دیده شدن بیشتر کنید.

۴- با داشتن وب سایت می توانید به سادگی در مورد مشتریانتان اطلاعات کسب کنید:

شاید برایتان مشکل باشد از مشتریتان بخواهید هنگامی که به شما مراجعه کرده است آدرس ایمیل یا تلفن تماس خود را برایتان یادداشت کند تا در آینده بتوانید با آن ها تماس بگیرید و یا در مورد موضوعی به آنها اطلاع رسانی نمایید. این در حالی است که تایپ کردن آدرس ایمیل و یا تلفن تماستان کار بسیان آسان تری است هم برای شما هم برای مشتریتان. برای تشویق مشتریان و تنوع بیشتر نیز می توانید در ازای اینکه مشتریان اطلاعاتشان را در اختیارتان قرار می دهند، شما هم خدمات خاصی را برای آن ها در نظر بگیرید. مثلا برای آن ها خبرنامه، اطلاعات در مورد محصولی خاص، تخفیف ویژه، اطلاع پیدا کردن از تخفیف ها در آینده و … در نظر بگیرید.
اگر شما در مورد مشتریتان اطلاعاتی داشته باشید راه جدیدی برای ترغیب کردن کاربران و مشتریانتان به منظور استفاده از خدمات و خرید محصولاتتان دارید.

۵- خرید های اینترنتی روز به روز در حال افزایش هستند:

طبق گزارشات میزان تراکنش های خرید اینترنتی روز به روز در حال افزایش هستند و در سال ۱۳۹۵ حدود ۹۹ هزار میلیارد تومان تراکنش حاصل از خرید های اینترنتی اعلام شده است.
این آمار ها نشان می دهند که نیاز به خرید های اینترنتی در حال افزایش است.
۶- با داشتن یک وب سایت می توانید مشتریان را به سمت فروشگاهتان جذب نمایید: در صورتی که شما دارای فروشگاه اتومبیل باشید، با طراحی کردن وب سایت مختص به خودتان می توانید میزان فروش حضوریتان را افزایش دهید. به دلیل شوق مردم برای تحقیق کردن در مورد محصول مورد نظرشان قبل از خرید، اگر وب سایتتان دارای اطلاعات کامل و جامعی در مورد محصولاتتان باشد، می تواند مشتریان بسیاری را به سمت فروشگاه خود جذب کند. داشتن یک وب سایت خوب محل مناسبی برای نمایش خدمات و کالا های شما می باشد.

شما به چه دلیلی وارد فضای مجازی نمی شوید؟

اگر بخواهید کسب و کار موفق و معتبری داشته باشید باید بدانید در این روز ها داشتن یک وب سایت حرفه ای با طراحی مناسب و خوب، مانند داشتن کارت ویزیت برای هر شغلی ضروری و حیاتی است.
اگر با خواندن مقاله ی بالا، و دانستن مزیت های داشتن وب سایت، به داشتن وب سایت علاقه مند شده اید می توانید همین
حالا برای داشتن وب سایت با دامنه ی مختص خودتان اقدام کنید و یک نام دامنه به نام خودتان و یا شرکتتان ثبت کنید.
برای این کار، با سرچ کردن در اینترنت و مقایسه ی تکنولوژی های مورد استفاده و قیمت های پیشنهادی توسط شرکت های مختلف طراحی سایت، می توانید بهترین آن ها را انتخاب کرده و کار های طراحی سایت و … وب سایتتان را به آن ها بسپارید.
شرکت طراحی سایت پاریس وب با داشتن سابقه ی درخشان خود در زمینه ی طراحی وب سایت، سئو ی سایت، تولید محتوا، مدیریت شبکه های اجتماعی، ارائه ی آموزش های لازم جهت مدیریت وب سایت توسط خودتان، و بسیاری از خدمات دیگر صفر تا صد خدمات را به بهترین نحو به شما عزیزان ارائه خواهد داد.
این شرکت با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و سایر مجوزات لازم، و همچنین سابقه ی درخشان و طراحی سایت های معتبر، توانسته اعتماد بسیاری از عزیزان را جلب نماید.
برای اطلاعات بیشتر از مطالب موجود در سایت و نمونه کار های ما دیدن فرمایید.