قوانین و مقررات
5 (100%) 1 vote[s]

کلیه مطالب و محتوای سایت می بایست بر طبق موازین شرعی و قوانین جاری کشور منتشر گردد.

کارفرما موظف است مسئولیت تمام محتوا و مطالب سایت را بعهده گرفته و تیم طراحی سایت پاریس وب پس از تحویل سایت هیجگونه مسئولیتی در قبال محتویات سایت ندارد .

پس از پایان دوره یکساله هاست و دامنه سایت می بایست تمدید گردد و در صورت عدم تمدید حداکثر ظرف مدت یک ماه و امکان حذف اطلاعات سایت وجود دارد و در صورت وجود اطلاعات بکاپ هزینه بازیابی دریافت می گردد.

پشتیبانی وب سایت بر طبق قرارداد در سال اول رایگان می باشد که شامل پشتیبانی امنیتی، پشتیبانی آموزشی و پشتیبانی فنی می باشد و درصورت درخواست پشتیبانی در سال های بعد می بایست قراداد پشتیبانی سالانه منعقد گردد.

بعد از عقد قرارداد وب سایت ۴۰% هزینه ها شامل هزینه های مربوط به ثبت دامنه و فضا و همچنین بیعانه کار از مشتری دریافت و باقی هزینه سایت طبق شرایط مندرج در قرارداد تصفیه خواهد شد و همچنین تمامی مسائل مربوط به سئو و بهینه سازی سایت در موتور های جستجوگر مثل گوگل هزینه جداگانه دارد و می بایست قرارداد جداگانه منعقد گردد.

اطلاعات تماس با ما، درباره ما، تصاویر مربوط به گالری تصاویر و صفحات بیوگرافی می بایست پس از عقد قرارداد برای مجری ارسال گردد. در صورت به تعویق افتادن ارسال اطلاعات موعد تحویل سایت هم افزایش می یابد.