نمایش جدیدترین مطالب در سایت های وردپرس

نمایش جدیدترین مطالب در سایت

نمایش جدیدترین مطالب در سایت5 (100%) 1 vote[s] نمایش جدیدترین مطالب جلب توجه کاربران سایت راه های مختلفی

نمایش جدیدترین مطالب در سایت
5 (100%) 1 vote[s]

نمایش جدیدترین مطالب

جلب توجه کاربران سایت راه های مختلفی دارد یکی از این راه ها نمایش آخرین مطالب یا مطالب تصادفی در صفحه اول سایت است. نحوه نمایش مطالب تصادفی را در مطالب گذشته آموزش دادیم. در این مقاله قصد داریم نحوه نمایش آخرین مطالب ارسالی را نیز بررسی کنیم. این استراتژی باعث می شود کاربران به سمت دیگر مقالات سایت هم بروند. برای نمایش این امکان افزونه های زیادی وجود دارد که ما به بررسی یکی از آنها خواهیم پرداخت.

افزونه ای که معرفی می کنیم از زبانهای انگلیسی, فارسی , عربی , آلمانی و روسی پشتیبانی می کند و برای سایتهای دو زبانه مفید خواهد بود. نام این افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails است.

 

معرفی افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails

برای دریافت آن می توان از مخزن بزرگ وردپرس اقدام کرد. این افزونه تقریبا 8هزار دانلود و نصب و فعال سازی داشته است و طرفداران زیادی در بین مدیران وب سایت های پربازدید دارد.

توضیحات این افزونه

طراحی و برنامه نویسی آن توسط Martin Stehle انجام شده است, این افزونه تنظیمات پیچیده ای ندارد و می توان به سادگی آن را تنظیم نمود و از آن برای نمایش جدیدترین مطالب در سایت وردپرسی استفاده کرد. این افزونه به طور مرتب بروزرسانی می شود و همین موضوع باعث اعتماد و حفظ امنیت آن می شود.

از مخزن یا سایت ورد پرس می توان این افزونه را  دانلود, نصب و فعالسازی کرد. در ادامه اقداماتی که برای نمایش آخرین پست لازم است انجام می دهیم. بعد از نصب و فعال سازی برای دسترسی به آن از قسمت نمایش>ابزارک به قسمت ابزارک ها می رویم. در این قسمت ابزارکی تحت عنوان نوشته های اخیر اضافه شده است. بعد از کلیک می توان آن را به سایدبار مورد نظر منتقل کرد. بعد از انتقال به ساید بار تنظیمات ساده افزونه نمایش داده می شود. ک می توان نام, تعداد نوشته ها, حداکثر طول عنوان و…. را تنظیم نمود که چون تنظیمات ساده ای دارد از آن گذر می کنیم. یکی از قابلیت های این افزونه این است که اگر مطالب تصویر شاخص نداشته باشند خود افزونه به صورت پیش فرض تصویری را مشخص می کند البته شما می توانید در همان قسمت تنظیمات تصویر مورد نظر خود را آپلود کنید.

بعد از اتمام تنظیمات و ذخیره آنها می توانید وارد ساید باری که ابزارک جدیدترین مطالب در وردپرس را قرار داده اید شده و آن را مشاهده کنید. امیدواریم این مطلب مفید واقع شده باشد.

خلاصه
تاریخ
موضوع
نمایش جدیدترین مطالب در سایت های وردپرس
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
نمایش جدیدترین مطالب در سایت های وردپرس
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
Pin It