نمایش مطالب و نوشته های محبوب در سایت

نمایش مطالب محبوب سایت

نمایش مطالب محبوب سایت5 (100%) 1 vote[s] اگر به سایت های مختلف توجه کرده باشید در برخی از

نمایش مطالب محبوب سایت
5 (100%) 1 vote[s]

اگر به سایت های مختلف توجه کرده باشید در برخی از سایت ها بخشی با عنوان مطالب برتر ماه یا هفته وجود دارد شاید شما نیز تمایل داشته باشید در طراحی وب سایت خود این بخش را در نظر بگیرید. در این آموزش قصد داریم روشی را برای نمایش مطالب محبوب سایت شما معرفی نماییم. در این روش از افزونه wordpress popular posts استفاده خواهیم کرد این افزونه به شما این قابلیت را می دهد که در هر بخشی از سایت امکان نمایش مطلوب را داشته باشید همچنین تعداد بازدید کاربران از سایت را نیز نمایش می دهد. با این تکنیک میتوانید نظر کاربران سایت را به مطالب مهم جلب کنید و با این کار بازدید سایت را افزایش دهید.

معرفی افزونه wordpress popular posts

افزونه wordpress popular posts برای نمایش مطالب محبوب در وب سایت گزینه مناسبی شناخته می شود و در بین کاربران محبوبیت زیادی دارد و اکنون بیشتر از200هزار نصب فعال دارد. پس برای نصب و تنظیمات این افزونه در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

شروع کار با افزونه

ابتدا افزونه را از پایان همین مقاله دانلود, نصب و فعال کنید. بعد از نصب می توانید آن را تنظیم کنید که برای این کار به پنل وردپرس و گزینه تنظیمات بروید. سپس زیرمنوی wordpress popular posts  را انتخاب نمایید. در صفحه تنظیمات این افزونه چند تب وجود دارد که به بررسی آنها می پردازیم:

تب stats

این بخش برای مدیر وب سایت می باشد و برای اطلاع رسانی است. در این بخش می توانید مطالبی که بیترین بازدید را داشته و محبوب هستند مشاهده کنید و جز تنظیمات افزونه نمی باشد.

تب tools

بخش اصلی این افزونه این تب می باشد که دارای بخش های مختلفی است که می توانید آن را به دلخواه تغییر دهید.

بخش thumbnails

Default thumbnails: با انتخاب یک تصویر پیش فرض در صورتی که نوشته شما تصویر شاخص نداشته باشد در قسمت نوشته های محبوب این تصویر نمایش داده می شود.

Pick image from: در این بخش مشخص می کنید که تصویری که برای نوشته های محبوب استفاده می شود از چه منبعی دریافت شود. از تصویر شاخص نوشته یا اولین تصویر قرار گرفته در متن

Responsive support: با انتخاب این گزینه حالت واکنش گرا را برای این افزونه مشخص می کنید تا دستگاه های تلفن همراه و تبلت بتوانند از آن استفاده کنند.

در نهایت با انتخاب گزینه Apply تنظیمات اعمال می شود.

تنظیمات بخش Miscellaneous

Open links in: در این بخش مشخص می شود که بعد از کلیک بر روی نوشته محبوب صفحه چگونه باز شود.

Use plugin style sheet: در این بخش تعیین می کنید که قصد استفاده از استایل های پیش فرض افزونه را دارید یا خیر؟

بررسی ابزارک افزونه

این افزونه جهت نمایش اطلاعات پست های محبوب ابزارکی دارد که آن را بررسی می کنیم. برای ورود به این بخش وارد قسمت نمایش و سپس ابزارک شوید و ابزارک WordPress Popular Posts را در سایدبار و یا جایگاه مورد نظر اضافه کنید.

popular post

و سپس نتیجه به شکل زیر قابل مشاهده است.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

خلاصه
تاریخ
موضوع
نمایش مطالب و نوشته های محبوب در سایت
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
نمایش مطالب و نوشته های محبوب در سایت
رتبه بندی
51star1star1star1star1star