بروز رسانی افزونه ها در وردپرس

بروز رسانی افزونه ها در وردپرس

بروز رسانی افزونه ها در وردپرس5 (100%) 1 vote[s] در وب سایت های وردپرس افزونه ها استفاده های

بروز رسانی افزونه ها در وردپرس
5 (100%) 1 vote[s]

در وب سایت های وردپرس افزونه ها استفاده های زیادی دارند و برای هر امکاناتی که نیاز داریم می توانیم افزونه مورد نظرمان را نصب کنیم و به آن امکان دسترسی داشته باشیم. اما این افزونه ها باید به موقع بروز رسانی شوند در غیر این صورت با خطا مواجه شده و یا امنیت سایت به خطر خواهد افتاد, بروز نگه داشتن این افزونه ها کار سختی نیست در این مبحث قصد داریم روش هایی برای بروز رسانی ایمن و بموقع افزونه ها ارائه دهیم.

بیشتر افزونه ها به طور منظم بروز رسانی جدید ارائه می دهند و ما می توانیم در صفحه افزونه ها از این آپدیت ها آگاه شویم. افزونه ها به صورت خودکار آپدیت نمی شوند اما در صفحه افزونه ها به ما اطلاع رسانی می شود و می توانیم اقدام به بروز رسانی آنها کنیم. البته قبل از اقدام به آپدیت بهتر است نکاتی را در نظر داشته باشیم:

  • از وب سایت خود بک آپ بگیرید

این احتمال وجود دارد که کدهای افزونه ای که بروز می کنیم مشکل داشته باشد و عملکرد آن ضعیف باشد که این کار روی ورد پرس تاثیر منفی خواهد گذاشت پس بهتر است قبل از اقدام به آپدیت از وب سایت خود بک آپ بگیریم.

  • آپدیت افزونه ها بصورت تکی

این امکان وجود دارد که در بخش افزونه ها چندین افزونه آپدیت جدید داشته باشند و می توان همه ی افزونه ها را با هم آپدیت کرد, اما توصیه ما این است که بروز رسانی افزونه ها را با هم انجام ندهید و افزونه ها را یکی یکی آپدیت کنید.

  • آپدیت افزونه در زمان کم بازدید

بهتر است بروز رسانی افزونه ها در زمانی باشد که کاربران کمتری به سایت مراجعه می کنند بطور مثال آخر شب, که سایت بیکار است.

توصیه ما این است که جهت بروزرسانی افزونه های سایت خود زمانبندی مشخصی در نظر بگیرید تا امنیت سایت شما حفظ شود.

 
خلاصه
تاریخ
موضوع
بروز رسانی افزونه ها در وردپرس
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
بروز رسانی افزونه ها در وردپرس
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
Pin It