طراحی سایت آژانس مسافرتی

travel1
طراحی سایت آژانس مسافرتی
5 (100%) 1 vote[s]

اگر شما فردی هستید که آژانس مسافرتی دارید مطمئنا این نکته را می دانید که سفر و احتیاج به امکانات هتل و وسایل مورد نیاز سفر به فصل و روز خاصی مختص نیست. و از قبل از سفر در هنگام شروع سفر و به خصوص در حین سفر اطلاعات و افراد مختلف نیاز خواهد بود تا به مسافر یاری رسانده و اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار داده تا سفری خاطره انگیز را رقم بزنید.

از نیازهای مسافران می توان به فراهم کردن محل اقامت , دیدن مکان های گردشگری, اطلاع از مناطق جغرافیایی و یا نحوه سرویس ایاب و ذهاب اشاره کرد که همواره برای مسافران چالش محسوب می شود.  امروزه وجود بستر اینترنت با قدرت و اثر فراوانی که دارد می تواند کمک کننده و تسهیل کننده این چالش باشد به این صورت که شما به عنوان دارنده یک آژانس مسافرتی موفق می توانید این امکانات را در یک وب سایت ایده آل و عالی به مشتریان ارائه دهید.

از جمله امکاناتی که می توانید در وب سایت خود داشته باشید این است که تور ها و پکیج های مسافرتی که در حال حاضر به مشتریان خود ارائه می دهید را با تصاویر مربوط به تور مسافرتی و اطلاعات دقیق در وب سایت درج کرده تا مشتریان از جزئیات آن مطلع شوند. همچنین می توانید هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی در پیام آدرس وب سایت خود را معرفی کنید تا مخاطبان بتوانند با مراجعه به وب سایت اطلاعات دقیق و بهتری را کسب کنند.

اغلب کاربران با دیدن تصاویر مربوط به پکیج ارائه شده و مطالعه خدمات آژانس شما مشتاق خواهند شد که با آژانس شما همراه شوند و می توانند با انتخاب تور مسافرتی مورد نظرشان به صورت آنلاین در آن ثبت نام کرده و مبلغ مورد نظر را به صورت کارت به کارت یا آنلاین پرداخت کنند. البته با مشاوره ای که ما به شما عزیزان در مرکز طراحی وب سایت خواهیم داد بهترین روش دریافت وجه برای وب سایت شما طراحی و پیاده سازی می شود.

وجود امکانات سایت باعث ایجاد خاطره ای خوب برای بازدید کننده و کاربر سایت شما خواهد شد و در نهایت شما را به دوستان و آشنایانشان معرفی می کنند. شما همچنین می توانید از طریق وب سایت مدارک مورد نیاز برای تور را دریافت نمایید که این امر از زحمت کاربران می کاهد و باعث رضایت آنها می شود. البته وجود امکانات بیشتر در پنل کاربری مشتری دارای سرویس های زیادی است که در زمان عقد قرار داد با مرکز طراحی وب سایت پاریس وب به صورت مفصل در رابطه با آن صحبت خواهیم کرد. این بخش با عنوان باشگاه مشتریان شناخته می شود و برای جلوگیری از خسته شدن کاربر به سایت اضافه می شود.

این کار امکان عضوگیری را برای شما فراهم می کند و می توانید با آن یک بانک تماس منحصر به فرد مختص به خود داشته باشید که می توانید با ارسال ایمیل و پیام تبلیغاتی دوره ای ,جدیدترین محصولات و پکیج های خود را به آنها معرفی کنید.  از دیگر امکاناتی که می توانید در وب سایت خود برای بازدید کنندگان خود در نظر بگیرید درج آگهی ها و تبلیغات کسب و کارهای مربوط به صنعت تفریحی و مسافرتی است. این کار می تواند به عنوان منبع در آمد خوبی برای شما باشد. زیرا بسیاری از این کسب و کارها برای بهتر و موثر دیده شدن در فضای مجازی منتظر هستند تا در وب سایت شما آگهی دهند و شما می توانید با گرفتن هزینه تبلیغات آنها را در وب سایت خود درج کنید.

از دلایلی که کاربر به وب سایت و سازمان شما وفادار خواهند شد اطلاعاتی است که در اختیارش قرار می دهید بنابراین هر چه اطلاعات کامل تر باشد این وفاداری بیشتر است. به عنوان مثال اطلاعات کامل درباره هتل ها و یا دسته بندی آنها باعث می شود کاربر به راحتی برای انتخاب تور تصمیم گیری کند همچنین پیشنهاد ما برای طراحی وب سایت شما این است که سیستم جستجوی پیشرفته در طراحی آن قرار داده شود تا افراد آنلاین در وب سایت آژانس مسافرتی شما به راحتی بتوانند اطلاعات مورد نظر را پیدا کنند.

یکی دیگر از سرویس های عالی برای درج در وب سایت های آژانس مسافرتی ایجاد اخبار و مقالات مرتبط با این موضوع است. وجود این مطالب باعث بهبود رتبه وب سایت شما در موتور جستجوگر گوگل خواهد شد و این بدین معناست که ورودی وب سایت شما بیشتر می شود و در نتیجه مشتریان شما نیز افزایش خواهند یافت.

خدمات و سرویس های قابل ارائه در وب سایت آژانس مسافرتی عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب جهت عضوگیری و مدیریت کاربران
  • طراحی صفحه وب برای معرفی دیگر آژانس های مسافرتی
  • طراحی صفحه وب جهت دسته بندی تور بر اساس داخلی, خارجی و استانی…
  • طراحی صفحه وب برای طبقه بندی هتل ها
  • طراحی صفحه وب جهت معرفی جاذبه ها گردشگری کشورها و شهرها
  • طراحی صفحه وب به عنوان بخش اخبار و اطلاعات به روز از شرایط و قیمت تورها
  • طراحی صفحه وب برای رزرو آنلاین و خرید اینترنتی بلیط
  • و دیگر آیتم ها برای طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

و بسیاری از سرویس ها و خدماتی که در هنگام مشاوره با همکاران ما در پاریس وب برای آنها طرح و برنامه ای ارائه خواهد شد. هم اکنون می توانید فرصت از دست رفته را جبران کرده و با کلیک بر روی صفحه پیش فاکتور آنلاین مرحله اول و مقدماتی برای داشتن یک سایت حرفه ای را انجام دهید.

در صورت هر گونه سوال و ابهام در هر زمینه ای می توانید با ما تماس برقرار کرده و یا بخش پرسش و پاسخ را مطالعه بفرمایید.