بهینه سازی تصاویر سایت

افزونه short pixel ( بهینه سازی تصاویر سایت )

افزونه short pixel ( بهینه سازی تصاویر سایت )5 (100%) 1 vote[s] معرفی و دانلود افزونه short pixel

افزونه short pixel ( بهینه سازی تصاویر سایت )
5 (100%) 1 vote[s]

معرفی و دانلود افزونه short pixel

یکی از معیارهای بهینه سازی سایت و یا سئو در طراحی سایت سرعت بارگذاری سایت است از طرفی استفاده از تصاویر برای نوشته ها و مطالب سایت باعث جذابیت بیشتر آن می شود اما اگر تصاویر زیادی استفاده کنیم سرعت سایت کاهش پیدا خواهد کرد به همین دلیل باید تصاویر را بهینه سازی نماییم. برای این کار ابزارهای مختلفی وجود دارد که ما قصد داریم در این مطلب افزونه ShortPixel را مورد بررسی قرار دهیم پس پیشنهاد میکنیم با ما همراه باشید.

این افزونه قدرتمند حجم تصاویر سایت وردپرس شما را بدون کاهش کیفیت با استفاده از الگوریتم های مخصوص خود کاهش می دهد.

تاثیر کاهش حجم تصاویر بر سایت

سرعت بارگذاری

زمانی که حجم تصاویر کم می شود این بدین معناست که حجم مورد نیاز برای دانلود کاربر کم شده و همین امر باعث بالارفتن سرعت سایت خواهد شد و این رضایت بازدیدکنندگان و کاربران وب سایت شما را به همراه خواهد داشت.

پشتیبان گیری سریع تر

یکی از نتایج کم شدن حجم تصاویر کاهش حجم محتوای سایت شما است که این اتفاق باعث می شود فرآیند پشتیبان گیری از وب سایت شما با سرعت بیشتری انجام شود.

کمتر اشغال شدن پهنای باند

نتیجه دیگری که کم شدن حجم تصاویر در سایت برای شما خواهد داشت این است که پهنای باند استفاده شده در سایت شما کاهش می یابد.

با استفاده از این افزونه فقط با یک کلیک تصاویر موجود در سایت بهینه خواهد شد.

 

شروع کار با افزونه

برای شروع می توانید افزونه را از پایان این مطلب دانلود, نصب و فعال نمایید. پس از فعال سازی در منو پیشخوان بخشی به نام ShortPixel اضافه خواهد شد. با کلیک بر آن وارد بخش افزونه خواهید شد که از شما یک کلید API درخواست می شود برای دریافت آن باید وارد سایت توسعه دهنده به آدرس

https://shortpixel.com

وارد شده و با کلیک بر دکمه Free sing up یک حساب کاربری ایجاد می کنید که در ادامه ایمیل شما را درخواست خواهد کرد بعد از وارد کردن ایمیل یک ایمیل از سوی تیم توسعه دهنده برای شما ارسال خواهد شد که حاوی کد API است. کلید را کپی کرده و در بخش افزونه در سایت خود وارد نمایید تا افزونه راه اندازی شود. برای شروع بهینه سازی تصاویر دکمه save and go to bulk process را کلیک کنید, در صفحه جدید نیز دکمه start optimizing را کلیک کرده و منتظر بمانید و به هیچ عنوان صفحه مرورگر را نبندید.

بعد از اتمام عملیات بهینه سازی انجام می شود و تصاویر شما بدون افت کیفیت بهینه می شوند.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

 
خلاصه
تاریخ
موضوع
افزونه short pixel (بهینه سازی تصاویر وردپرس)
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
افزونه short pixel (بهینه سازی تصاویر وردپرس)
رتبه بندی
51star1star1star1star1star