دلایل طراحی سایت حرفه ای

دلایل طراحی سایت حرفه ای

دلایل طراحی سایت حرفه ای5 (100%) 1 vote[s] طراحی سایت حرفه ای در دنیای امروز طراحی یک سایت

دلایل طراحی سایت حرفه ای
5 (100%) 1 vote[s]

طراحی سایت حرفه ای

در دنیای امروز طراحی یک سایت حرفه ای و سنجیده بسیار مهم است در این مقاله قصد داریم دلیل این مهم بودن را بررسی کنیم. اگر شما برای کسب و کارتان سایت ندارید و یا سایتتان حرفه ای نیست پیشنهاد میکنیم این مطلب را مطالعه بفرمایید.

ایجاد برند

داشتن یک سایت حرفه ای برای کسب و کار و یا سازمان یک  استراتژی مهم برای نام تجاری شما خواهد بود. نام تجاری را معمولا تصویر ذهنی مردم از شما تشکیل می دهد و اگر این نام مثبت باشد در ذهن عموم مردم تصویری مثبت دارید. اما اگر برای این نام استراتژی بدی در پیش بگیرید تاثیر معکوسی بر مردم میگذارید. وب سایت شما جنبه مورد توجه و تصویر بیرونی از نام تجاری شما محسوب می شود. اگر وب سایت نداشته باشید و یا وب سایتتان غیر حرفه ای باشد تصویر ذهنی مردن نسبت به شما مطلوب نخواهد بود, اما اگر وب سایتی قدرتمند داشته باشید به عنوان یک منبع قابل اعتماد ارائه دهنده خدمات شناخته شده و وب سایتتان مهر تایید این قضیه خواهد بود.

 

Hand arrange white letters BRAND

وب سایت مانند تیم فروش است

اگر وب سایت شما طراحی خوبی داشته باشد می تواند همچون یک فروشنده که بصورت 24 ساعت آنلاین است به  مشتریانتان خدمات ارائه دهد. بر اساس تحقیقات گوگل و شرکت CEB در حال حاضر 57درصد از مشتریان پیش از آنکه با فروشنده تماس بگیرند تصمصم خود را گرفته اند و این یعنی مشتری قبل از تماس تحقیقات خود را انجام داده است و به وب سایت شما و رقبایتان سر زده است.

وب سایت خوب باعث می شود به چشم آیید

اگر شما یک شرکت کوچک باشید و یا یک شرکت بزرگ و مهم مشتری و مخاطب شما, شما را بر اساس واکنشی که بعد از ورود به سایتتان داشته است مورد سنجش قرار می دهد. این یعنی اگر وب سایت رقیبان شما بهتر باشد فرصت های زیادی را از دست می دهید و دررقابت باز می مانید و از اهداف خود فاصله زیادی خواهید گرفت.

دسترسی به افراد بیشتر

وب سایت بر خلاف ویترین فروشگاه و یا فروش حضوری می تواند به طور همزمان به هزاران نفر خدمات ارائه نماید. وب سایت باعث می شود با هزینه کم به تعداد انسانهای  زیادی دسترسی داشته باشید.

 

صرفه جویی در زمان

اگر وب سایت به درستی طراحی شود می توان با اضافه کردن ویژگی هایی به تمامی مشتریان , کارکنان , سهامدارن و.. در صرفه جویی وقت کمک کرد. به عنوان مثال می توان به جای صرف وقت و هزینه برای ارسال ایمیل به افراد مطلب مورد نظر را در وب سیات بارگذاری کرد و افراد را به آن ارجاع داد.

سخن آخر

برای طراحی یک سایت حرفه ای دلایل زیادی وجود دارد اما هدف از راه اندازی وب سایت هم نقش مهمی در این مسئله خواهد داشت. به طور مثال اگر فکر می کنید زمان آن رسیده است که ارتباطات خود را گسترش دهید و حضوری آنلاین داشته باشید را اندازی وب سایت راه حل خوبی است. امیدواریم خواندن این مطلب در نحوه تصمیم گیری برای ایجاد وب سایت به شما کمک کرده باشد در این باره می توانید از تیم مشاوره پاریس وب مشاوره بگیرید.

خلاصه
تاریخ
موضوع
دلایل طراحی سایت حرفه ای
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
دلایل طراحی سایت حرفه ای
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
Pin It

One thought on “دلایل طراحی سایت حرفه ای

قسمت نظرات بسته شده