طراحی سایت پزشکی و پزشکان

medical2
طراحی سایت پزشکی و پزشکان
5 (100%) 1 vote[s]

فقدان اطلاعات و دسترسی کم به اطلاعات درست در مقابل پیشرفت و تکامل هر روزه ی علم پزشکی می تواند مشکل ساز باشد. روزانه افراد زیادی در موتورهای جستجو همچون گوگل برای بیماری خود یا اطرافیانشان به دنبال اطلاعات هستند که در نهایت وب سایت مورد نظر را یافته و از اطلاعات آن استفاده می کنند. اگر این اطلاعات مفید باشد و از آن راضی باشند هر روز به آن سر می زنند و حتی آن را به دیگران معرفی می کنند.

امروزه مخصوصا در ایران پزشکان کمی وجود دارند تا مهارت ها و رشته خود را از طریق وب سایت شخصی معرفی کنند و اطلاعات خود را در اختیار بازدیدکنندگان بگذارند. امروزه پزشکانی موفق تر هستند که با علم اینترنت آشنایی دارند به طور مثال می توانند وقتهای ویزیت مریضان خود را به شکل اینترنتی و کم دردسر بدهند. با این کار مریضان از منزل یا حتی محل کار خود می توانند به راحتی برای دریافت وقت ویزیت اقدام کنند.

یکی دیگر از بخش های جذاب در یک وب سایت پزشکی ارائه مشاوره رایگان در بخش پرسش و پاسخ متداول است. بسیاری از بازدیدکنندگان سایت اغلب یک سوال مشخص دارند که شما در این قسمت می توانید جواب سوال را قرار داده تا قبل از اینکه با مطب شما تماس بگیرند جواب خود را پیدا کنند.

از دیگر بخش های استراتژیک کسب و کار پزشکی می تواند معرفی مطب, صفحه درباره ما و تماس با ما باشد که در این صفحات می توانید به معرفی خود بپردازید. همچنین می توانید بازدیدکنندگان را ترغیب کنید تا وب سایت و مطب شما را به دیگران معرفی کنند. مرکز طراحی وب سایت پاریس وب برای آنکه بتواند سهم کوچکی در رونق کسب و کار شما برای شما پیشنهادات ویژه ای خواهد داشت.

قسمت اخبار و مقالات از دیگر بخش هایی است که می تواند بازدید کنندگان وب سایت شما را افزایش دهد. هر روزه در زمینه پزشکی مقالات زیادی نوشته می شود و حتی از قبل نیز مقالات زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای اطلاع رسانی بازدید کنندگان استفاده نمایید.  این مقالات و حجم بالای اطلاعات , متن ها و تصاویر باعث می شود موتورهای جست و جو به خصوص گوگل وب سایت شما را شناسایی کرده و با این کار رتبه سایت شما نسبت به دیگران بالاتر برود و در جست و جوها در نتایج بالاتری قرار بگیرید. به طور مثال کاربرانی که کلماتی مانند لیست مطب پزشکان , پزشک عمومی , بهترین پزشک را جست و جو کنند وب سایت شما را به عنوان اولین وب سایت یا در صفحات اول مشاهده کنند. این کار باعث می شود بازدیدکنندگان به مشتریان و مراجعه کنندگان شما تبدیل شوند.

از دیگر خدماتی که می توانید در وب سایت خود قرار دهید ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیماران می باشد. با این کار آنها در هر کجا که باشند به صورت آنلاین و با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور می توانند به پرونده پزشکی خود دسترسی داشته باشند و آن را مشاهده کرده و یا به دیگر پزشکان نیز نشان دهند. امرزوه اغلب کاربران به دنبال چنین خدماتی هستند که شما در وب سایت خود این قابلیت ها را برای آنها فراهم می کنید.

از جمله سرویس ها و خدماتی که در وب سایت های پزشکی می توانیم ارائه دهیم :

  • طراحی صفحه وب برای رزرو
  • طراحی صفحه وب برای پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی
  • طراحی صفحه وب مشاوره آنلاین
  • طراحی صفحه وب درج و دانلود مقالات و اخبار مرتبط با پزشکی
  • طراحی صفحه وب ثبت نام کاربران برای ماهده وقت های گرفته شده و تغییر آن
  • طراحی صفحه وب نمایش تازه ترین اطلاعات پزشکی
  • و دیگر آیتم های تخصصی برای طراحی سایت پزشکی

شما با مراجعه به صفحه نمونه کارهای مرکز طراحی وب سایت پاریس وب می توانید نمونه کارهای ما در این زمینه را مشاهده نمایید. بنابراین اگر بعد از خواندن این مقاله تمایل دارید یک وب سایت پزشکی برای خود داشته باشید می توانید اکنون از صفحه پیش فاکتور آنلاین اقدامات اولیه را برای تخمین قیمت انجام دهید. و اگر چنانچه به مشاوره نیاز داشته و یا سوالی در هر زمینه ای دارید می توانید با استفاده از اطلاعات تماس با ما با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید یا صفحه پرسش و پاسخ را مطالعه نمایید تا جواب خود را پیدا کنید. پاریس وب در کنار شما است.

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت پزشکی و پزشکان
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت پزشکی و پزشکان
رتبه بندی
51star1star1star1star1star