سئو در وردپرس

معرفی افزونه yoast seo (سئو در سایت وردپرس)

معرفی افزونه yoast seo (سئو در سایت وردپرس)5 (100%) 1 vote[s] معرفی افزونه yoast seo کاربران گرامی در

معرفی افزونه yoast seo (سئو در سایت وردپرس)
5 (100%) 1 vote[s]

معرفی افزونه yoast seo

کاربران گرامی در ادامه معرفی افزونه های وردپرس در این مقاله قصد داریم یکی از افزونه های کاربردی وردپرس را به شما همراهان عزیز معرفی کنیم. افزونه ای که بیش از یک میلیون نصب فعال دارد. این افزونه که مربوط به سئو در وردپرس است Yoast SEO نام دارد و یکی از بهترین و همچنین محبوبترین افزونه ها در زمینه سئو در وردپرس می باشد. شاید این سوال برای شما ایجاد  شود که آیا برای سئو در وردپرس به افزونه نیاز داریم؟

در جواب باید گفت که لزوما برای سئو در این سیستم مدیریت محتوا به افزونه نیاز نیست اما افزونه کمک می کند که انجام سئو سایت و بهینه سازی آن بهتر صورت پذیرد. افزونه های زیادی در زمینه سئو وجود دارد اما طی بررسی های انجام شده Yoast SEO نسبت به دیگر افزونه های وردپرس قابلیت های بهتری دارد و مزایای خیلی بیشتری نسبت به معایبش دارد. به همین علت پیشنهاد ما برای سئو در وردپرس این افزونه است.

ویژگی های افزونه Yoast SEO

این افزونه کاملا رایگان می باشد.همچنین قابلیت کنترل حرفه ای نقشه ی سایت را دارد. بر طبق آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل تغییر می یابد. دارای تیم پشتیبانی قوی می باشد و بطور منظم به روز می شود. از بسیاری از زبانهای جهان پشتیبانی می کند. دارای امکاناتی است که برای سایت های فارسی زبان مناسب است. همچنین در همه ی بخش ها راهنمای خوبی دارد و به شما کمک می کند به یک سئو کار تبدیل شوید.

استفاده از افزونه

برای شروع کار با این افزونه ابتدا آن را از انتهای همین مطلب دانلود و نصب و سپس فعال کنید. این افزونه تنها به صورت یک پنل مدیریت نیست که چند تنظیم داشته باشد بلکه بسیار پیشرفته بوده و در بخش نوشته ها نیز ابزاری قرار می دهد. که با استفاده از آن می توانید نوشته خود را بهبود ببخشید به عنوان مثال به شما اخطار می دهد چ تعدا کلمه باید در متن نوشته شما وجود داشته باشد یا عنوان به چه شکل درج شود و چه تعداد کلمه کلیدی در متن شما یافت شده است. و به طور کلی در سئوی محتوا کمک بزرگی به شما می کند.

yoast

yoast
خلاصه
تاریخ
موضوع
افزونه short pixel (بهینه سازی تصاویر وردپرس)
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
افزونه short pixel (بهینه سازی تصاویر وردپرس)
رتبه بندی
51star1star1star1star1star