افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت5 (100%) 1 vote[s] در ادامه آموزش های وردپرس در خدمت شما هستیم و در این

افزایش سرعت سایت
5 (100%) 1 vote[s]

در ادامه آموزش های وردپرس در خدمت شما هستیم و در این مطلب قصد داریم افزونه ای در وردپرس معرفی کنیم تا بتوانید به کمک آن سرعت سایت خود را افزایش دهید. این افزونه GZip Ninja نام دارد. اگر می خواهید با افزایش سرعت سایت وردپرس خود سدو سایت را بهبود دهید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

1

معرفی افزونه GZip Ninja

افزونه های زیادی برای افزایش سرعت سایت وجود دارد که کاربردی و مفید هستند یکی از این افزونه ها GZip Ninja است که با افزایش سرعت سایت هیچ مشکلی را برای هیچ کدام از قسمت های سایت شما بوجود نمی آورد. برای استفاده از آن مشابه دیگر افزونه های وردپرس می توانید آن را از مخزن وردپرس دانلود و نصب نمایید و بعد از فعالسازی از آن استفاده کنید. نکته قابل توجه در این افزونه این است که به تنظیمات خاصی نیاز ندارد. عملکرد این افزونه به این شکل است که با استفاده از فشرده کردن کدهای HTML و CSS و بهینه سازی آنها و همچنین انتقال سریع صفحات مختلف سایت وردپرس از سرور به مرورگر کاربر باعث افزایش سرعت سایت وردپرسی شما خواهد شد. بعد از نصب و فعالسازی این افزونه گزینه ی GZip Ninja Speed به داشبورد پنل کاربری وردپرس شما اضافه خواهد شد. وقتی روی دکمه موجود در داشبورد کلیک کنید وارد صفحه ای خواهید شد که تنها یک گزینه آپدیت دارد. و با کلیک بر این گزینه پیغام Settings saved successfully را دریافت خواهید کرد.

SEO به معنای بهینه سازی برای موتورهای جست و جو است و حرف O در این کلمه حرف اول کلمه optimization به معنای بهینه سازی است که GZip روی آن حساسیت دارد. اگر بهینه سازی وب سایت وردپرس شما برایتان اهمیت دارد این افزونه برای شما مفید خواهد بود.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

خلاصه
تاریخ
موضوع
افزایش سرعت سایت ورد پرس
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
افزایش سرعت سایت ورد پرس
رتبه بندی
51star1star1star1star1star