طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی
طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی
5 (100%) 1 vote[s]

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از افراد قبل از اقدام به سفر و مسافرت برای مهیا کردن و هموار کردن کارها اقدام به جست وجو و کسب اطلاعات در رابطه  با مکان های اقامتی , هتل ها و یا مسافرخانه ها می کنند تا با اطمینان سفر خود را آغاز نمایند. بنابراین شما می توانید با داشتن یک وب سایت کاربر پسند و جذاب جز اولین افرادی باشید که در این زمینه به افراد یاری می رسانید. اقداماتی فراهم کنید تا مسافران اطلاعات خود را اول در وب سایت شما بیابند. اینکار باعث می شود به شما وفادار بوده و شما را به دیگران نیز معرفی کنند.

حتی میتوانید با برنامه ریزی درست وب سایت تان را که در ابتدا برای دادن اطلاعات رایگان ساخته شده است به منبع کسب درآمد و ارائه کالا وخدمات پولی تبدیل نمایید چرا که بسیار دیده شده است افراد زیادی به قصد پیداکردن محل اقامت وارد سایتی شده اند اما در نهایت بلیط و یا کالای مورد نیاز سفر خود را نیز از آن سایت خریده اند.

آمار نشان می دهد خرید اینترنتی در سالهای اخیر نسبت به گذشته چندین برابر شده است که می تواند فرصتی برای شما باشد.

یکی از قسمت های جذاب و حساس در این وب سایت ها امکان رزرو آنلاین میباشد. مرکز طراحی وب سایت پاریس وب با دقت و کارشناسی بخش رزرو آنلاین را برای شما طراحی و پیاده سازی می نماید. ارائه این خدمات باعث می شود از سفرهای درون شهری کاسته شود و کاربران برای رزرو بلیط و یا هتل از طریق وب سایت شما اقدام کنند و آنلاین مبلغ آن را پرداخت نمایند.

در طراحی این سیستم ها می توانید اتاق های پر و خالی را به مشتریان نشان دهید تا برای رزرو اتاق و سوییت هتل ها بتوانند تصمیم گیری کنند. همچنین می توانید برای ایام خاص مانند تعطیلات برای راحتی مشتریان پکیج های مسافرتی در نظر بگیرید تا رضایت آنها را جلب کرده و در انتخاب درست آنها را یاری کنید.

گرفتن تبلیغ از افرادی همچون رستوران داران میتواند برای شما سودمند باشد انها معمولا به دنبال وب سایتی هستند که بازدیدکننده زیادی داشته باشد و به وسیله آن بتوانند کسب و کار خود را رونق بدهند. بنابراین قسمتی را برای اینگونه تبلیغات در نظر بگیرید تا هم شما بتوانید کسب در آمد داشته باشید و هم آنها بتوانند در بازار خود را معرفی نمایند.

نمایش دقیق مکان های تفریحی, سیاحتی و زیارتی از بخش های جذاب می باشد که می توانید اطلاعات جامع و کاملی را در آن ارائه دهید. به این شکل که بر روی نقشه آن را مشخص نمایید. برای معرفی اماکن می توانید از گالری تصاویر جذاب و جالب استفاده کنید و کاربران را برای چندین ساعت در وب سایت خود مشغول کنید. برای مدیریت زمیان سفر می توانید مسافت دقیق بین مبدا و مقصد با وسایل نقلیه گوناگون را به کاربران نشان دهید. این امکانات و خدمات در وب سایت در نهایت باعث می شود مشتریان همیشه از وب سایت شما استفاده کرده و حتی آن را به دیگران نیز معرفی کنند.

سرویس ها و خدماتی که در این وب سایت ها قابل ارائه است عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب برای رزرو روزانه و دوره ای
  • طراحی صفحه وب برای پرداخت آنلاین
  • طراحی صفحه وب جهت تاریخ بندی اتاق های خالی و پر
  • طراحی صفحه وب درج امکانات و توضیحات برای هر اتاق
  • طراحی صفحه وب برای پیشنهادات ویژه در روزهای مهم
  • طراحی صفحه وب دسته بندی اتاق ها بر اساس ظرفیت و یا تعداد تخت
  • طراحی صفحه وب معرفی رستوران های داخل هتل
  • طراحی صفحه وب برای معرفی مکان های دیدنی
  • و دیگر آیتم های تخصصی طراحی وب سایت هتل , اماکن اقامتی وگردشگری

چنانچه با خواندن این مطلب تمایل دارید برای سفارش سایت در این زمینه اقدام کنید میتوانید از طریق صفحه پیش فاکتور لذت سفارش آنلاین سایت خود را تجربه کنید و منتظر تماس همکاران ما جهت مشاوره باشید. ما در این بخش قیمت ها وسرویس هایی که برای وب سایت شما مد نظر است درج کرده تا انتخابی درست و طراحی مناسب سلیقه شما ارائه دهیم. در صورت هر گونه سوال در هر زمینه میتوانید با ما تماس حاصل نمایید و یا بخش پرسش وپاسخ را مطالعه نمایید.

خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star
خلاصه
تاریخ
موضوع
طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی
رتبه بندی
51star1star1star1star1star