آیتم های تخصصی طراحی وب سایت

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت
آیتم های تخصصی طراحی وب سایت
4.5 (90%) 2 vote[s]

کلمات کلیدی وب

آیتم های تخصصی و مشترک در طراحی وب سایت

ارسال خبرنامه

با داشتن سرویس عضویت در خبرنامه می توانید با در اختیار داشتن ایمیل کاربران آنها را از جدیدترین اتفاقات و محصولات مطلع نمایید.

اسلاید شو

وجود اسلاید شو در وب سایت شما قادر است محصولات و خدمات شما را به شکلی جذاب به مخاطبان شما ارائه کند. برای طراحی اسلاید شو شما از بهترین افکت ها استفاده خواهیم کرد.

بخش اخبار

یکی از بخش های مهم برای افزایش رتبه در گوگل بخش اخبار است. که طراحی صفحه وب سایت مربوط به این بخش باعث پر بازدید شدن وب سایت شما می شود.

پرسش و پاسخ متداول

اغلب کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما در رابطه با خدمات و سرویس های ارائه شده شما سوالاتی دارند که با طراحی این صفحه وب می توانید سوالات مهم و متداول آنها را مطرح کنید و پاسخ دهید.

پیوندهای مفید

این صفحه وب سایت برای معرفی آشنایان, دوستان و همکاران شما کاربرد دارد و با تبادل لینک با آنها می توانید رتبه وب سایت خود را در گوگل افزایش دهید.

جستجو (پیشرفته)

این سروسی در وب سایت های بزرگ کاربرد زیادی دارد و یک مزیت به حساب می آید و کاربران با سرعت می توانند به آنچه نیاز دارند دست پیدا کنند. با طراحی این صفحه به آنها احترام می گذارید.

جستجو (ساده)

برای دسترسی سریع به اهداف کاربران  مفید می باشد همچنین در بهینه سازی وب سایت در موتور جستجوی گوگل موثر است.

درباره ما

با طراحی این صفحه وب سایت شرکت و سازمانتان را به مخاطبان معرفی می کنید که این معرفی باعث اعتماد سازی کاربران به شرکت شما می شود.

بنر تبلیغاتی

با افزایش بازدید در وب سایت شما افرادی به فکر تبلیغ در سایت شما خواهند افتاد و در سایت شما تبلیغ خواهند گذاشت. از همین حالا این بخش را درست طراحی و پیاده سازی کنید.

سیستم چت آنلاین

برای افزایش مدت زمان آنلاین ماندن کاربر در وب سایتتان وجود این بخش می تواند مفید باشد.

سیستم نظرسنجی

به افراد آنلاین در وب سایتتان احترام گذاشته و فضایی را برای اظهار نظر آنها در نظر بگیرید و برای طراحی سوالهای هفتگی از آنها نظر بخواهید.

شبکه های اجتماعی

برای تقویت ارتباط خود می توانید چنانچه سازمانتان در شبکه های اجتماعی فعالیت دارد وب سایت خود را با قرار دادن آیکون مربوطه به شبکه اجتماعی مورد نظر لینک نمایید.

طراحی لوگو

یکی از روش های رسمیت بخشیدن و قابل توجه نمودن وب سایت یک سازمان لوگو می باشد. مرکز طراحی وب سایت پاریس وب همزمان با طراحی وب طراحی لوگو شما را انجام می دهد.

قوانین و سیاست ها

برای معرفی اصول سازمان یا شرکتتان به مشتریان طراحی صفحه وب سایت این بخش می تواند مفید باشد.

گالری تصاویر

برای طراحی این صفحه وب عکس های متفاوت از محصولات و خدمات شما را قرار می دهیم. دیدن این تصاویر برای کاربران هیجان انگیز خواهد بود و بازدید وب سایت شما را افزایش می دهد.

نسخه چاپی

معمولا در وب سایت هایی که متن زیادی وجود دارد مانند وب سایت های خبری در نهایت ممکن است کاربر بخواهد از صفحه پرینت نماید که با طراحی این سرویس این امکان را برای آن فراهم می کنید.

نمایش آب و هوا

یکی از ویژگی های جالب که امروزه در گوشی های و وب سایت ها وجود دارد نمایش آب و هوا خواهد بود. که وجود آن در وب سایت شما کاربران را به سمت آن می کشاند.

نمایش اوقات شرعی

این سرویس بخصوص برای وب سایت های دولتی یک مزیت شناخته می شود.

نمایش ویدیو

مشاهده ویدیو برای کاربران جذابیت بیشتری نسبت به مطالعه مطالب دارد. پس چنانچه در رابطه با موضوع سایت خود ویدیوهایی دارید برای طراحی وب سایت خود این گزینه را در نظر بگیرید.

آمار بازدید کنندگان

برای دیدن جزییات آمار بازدید کنندگان سایت در هر روز و هر دقیقه این قسمت مهم می باشد چرا که برای موفقیت باید از اتفاقات داخل سایت مطلع باشید.

بهینه سازی کدها برای گوگل

وب سایت شما با این دیدگاه طراحی خواهد شد که بهینه بوده و بتواند در موتورهای جست و جو همچون گوگل رتبه بالاتری داشته باشد.

طراحی صفحه اصلی

این صفحه اولین صفحه ای است که کاربر بعد از وارد کردن آدرس سایت آن را می بیند.

طراحی صفحه تماس با ما

اگر کاربران بخواهند با شما در ارتباط باشند به واسطه این صفحه این کار امکان پذیر است.

معرفی به موتورهای جست و جو

این کار نیاز به تخصص دارد , ربات های گوگل باید از حضور وب سایت شما در اینترنت مطلع شوند ما تمامی اقدامات لازم برای معرفی وب سایت شما را انجام می دهیم.

امکانات فروشگاهی

همه وب سایت های طراحی شده توسط مرکز طراحی سایت پاریس وب در نهایت این قابلیت را خواهند داشت که به فروشگاه تبدیل شوند.

موبایل و تبلت

در حال حاضر تعداد بازدید کنندگان وب سایت ها با دستگاه هایی همچون موبایل و تبلت با کامپیوتر یا PC برابر است. پس باید به نظر بازدیدکنندگان حرفه ای احترام گذاشته و برای وب سایت خود نسخه موبایل و تبلت در نظر بگیرید.