فواید طراحی سایت

فواید طراحی سایت

فواید طراحی سایت5 (100%) 2 vote[s]              فواید طراحی سایت فواید طراحی سایت : امروزه با وجود پیشرفت

فواید طراحی سایت
5 (100%) 2 vote[s]

             فواید طراحی سایت

فواید طراحی سایت : امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و استفاده اکثریت ;مردم ازاینترنت، داشتن یک سایت برای کسب و کار بسیار مفید است.; داشتن وب سایت برای شرکت شما مثل داشتن کاتالوگی زیباست.; یک کاتالوگ خوب دارای تصاویر و متونی برای معرفی خدمات شما به ;کاربران و مشتریان است. سایت شما میتواند علاوه بر عکس و نوشته ،; دارای فایل صوتی ، تصویری و یا انیمیشن باشد که در این صورت جذابیت زیادی به سایت ;شما می بخشد. باید یادآور شد که طراحی و چاپ و نشر هر کاتالوگ هزینه بالایی دارد ولی ساخت سایت و حفظ آن ;هزینه کمتری دارد ، ضمن اینکه این مزیت را دارد که در مواقع مورد لزوم; می توان آن را ویرایش کرد آن هم بدون هیچ هزینه ای ! همچنین کاربران در هر زمان بطور مکرر ;میتوانند از آن بازدید کنند.

مزایای وب سایت در بازاریابی

سرورهای مرورگر همانند : یاهو،گوگل و… بصورت رایگان امر بازاریابی; را انجام میدهند . بنابرین تنها کافیست تا ربات های مرورگر آنها سایت ;شما را پیدا کنند ، مرورگرها افراد را به سمت سایت شما راهنمایی میکنند. ;تعداد بازدید کننده های سایت به شاخص های فراوانی بستگی دارد. باید خاطر نشان کرد بحرانی ترین; حالت آن هدایت ۵۰ نفر به سایت شما توسط مرورگر است .;

محیا کردن ویژگی های جدید تبلیغاتی

مدیران و صاحبان شرکت ها با دارا بودن سایت وارد عرصه تجارت الکترونیک میشوند; و از روش های گوناگون در تجارت الکترونیک استفاده می کنند. از اصلی ترین این قابلیتها در مرورگرها; به تبلیغات کلیکی میتوان اشاره کرد .;

تبلیغات کلیکی :

این نوع تبلیغات به اینگونه است که با زدن هر کلیک بر روی مدل تبلیغاتی; هزینه تبلیغ لحاظ میشود . به عنوان مثال تجسم کنید می خواهید در وب سایتی تبلیغ کنید; و صاحب آن ، قیمت هر کلیک را ۵۰ تومان درنظر گرفته. ;حال اگر شما بخواهید ۳۰۰۰ تا کلیک روی آگهی شما انجام شود ، باید ۱۵۰۰۰۰ تومان پرداخت کنید ;.

کسب و کار الکترونیکی :

به معنای درآمد زایی و کار کردن بوسیله; استفاده از، ارتباط های از راه دور و ابزار مرتبط می باشد .;

تجارت الکترونیک :

تجارت الکترونیک نسبت به کسب و کار الکترونیکی مفهوم; جزیئ تر و ساده تری دارد . زیرا در تجارت الکترونیک رد و بدل شدن پول بین دوطرف الزامی است; ، تا مفهوم تجارت را کامل کند ولی کسب و کار الکترونیک نیاز حتمی به مبادله پول ندارد; . برای نمونه جلسه اداری انجام گرفته شده در فضای اینترنتی را کسب کار ;الکترونیکی در نظر گرفته میگیرند .

دردسترس بودن در هر زمان:

وب سایت همیشه اطلاعات مورد نیاز درمورد شرکت را درتمام ;شبانه روز وحتی در روزهای تعطیل دراختیار کاربران و مشتریان و بطور کل بازدید کنندگان میگذارد .;

فعالیت در تجارت جهانی:

دارا بودن سایت چند زبانه یکی از راههای فعالیت ;در خارج از مرزهای کشور است ، که با استفاده از آن به راحتی میتوان تجارت خود را گسترش داد; درحالی که هیچ محدودیتی برای فرد از لحاظ جغرافیایی بوجود نمی آورد ;.

درآمد زایی:

کسب درآمد سایت ها وابسته به عواملی چون ( هدف ;، نوع سایت و فعالیت صاحبان سایت ، بروزرسانی و رسیدگی به آنها ) است ، که همین موضوع باعث شده ;تا افراد زیادی از طریق آن کسب درآمد کنند و همچنین بصورت آنلاین جذب مشتری کنند .

امکان نمایش دادن همه ی محصول بدون احتیاج به مکان فیزیکی به واسطه ی طراحی سایت فروشگاهی :

امروزه با پیشرفت در علم و تکنولوزی باعث شده; تا به واسطه ی طراحی فروشگاه اینترنتی رونق به کسب و کار بخشیده شود به همین ;خاطر هم مخاطبین زیادی پیدا کرده .

بعضی از مزایای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی; :

۱- ارائه خدمات موثر

۲- برقراری ارتباط مشتری با صاحب کالا و اطلاع از نظر و سلایقشان

۳- تبلیغ و اطلاع رسانی و جذب مشتری

حال به امکانات اینگونه فروشگاهای اینترنتی می پردازیم :

۱-مدیریت و دسترسی به سایت به ;روش های مختلف برای صاحبان و مدیران آن

۲-ایجاد کردن جدولی برای معرفی مشخصات فنی که هر محصول دارد

۳-ایجاد کردن بخش خرید به راحت ترین روش ممکن

۴- گرفتن سفارشات محصول بصورت آنلاین و آفلاین در حداقل زمان

۵-قابل اطمینان بودن سایت و داشتن سرعت بالا

۶-قیاس کردن محصولات بر اساس مشخصات فنی

۷-قابلیت اتصال به همه ی درگاه های بانکی

۸-جستجوی محصولات به پیشرفته ترین حالت ممکن

۹-محصولات بصورت منحصر بفرد دسته بندی می شوند

۱۰-ایجاد قسمتی به نام باشگاه مشتریان که; دارای خدمات متنوع و مطلوب برای مخاطبین فروشگاه می باشد.

 فواید طراحی سایت ،فواید طراحی سایت ،فواید طراحی سایت ،فواید طراحی سایت 

یک سایت خوب دارای چه ویژگی های است :

مهترین نکته و اصول اولیه ای که در ساخت سایت خود باید درنظر بگیرید; تا تعداد بازدید کنندگان بیشتری جلب شوند و تعداد زیادی از میان انها مشتری دائم شوند; عبارتند از:

۱-وب سایت خود را با سرعت بالایی بارگذاری کنید.;

از خصوصیات یک سایت خوب باید به بارگذاری آن در زمان اندک اشاره کرد ;، تا دنبال کنندگان و مخاطبین آن در انتظار نباشند. بالا بردن سرعت بارگذاری سایت علاوه بر افزایش مخاطبین باعث می شود ;زیبا سازی سایت به چشم آید و در جذب مشتری موثر باشد. ;مهم ترین نکته درمورد سایت طراحی شده این است که باید لود شدنش از ۱۰ ثانیه بیشتر نشود ، ;و امر بهینه سازی برای وب انجام گرفته باشد . در ضمن یکی از عواملی که در بهینه سازی سایت تاثیر زیادی دارد (( سرورها )) هستند .;

۲-مسیر یابی ساده و واضح

ازخصوصیات سایت خوب باید به مسیر یابی اشاره کرد ،; بعد از ورود مخاطبین به سایت شما ، سایتتان باید قابلیت هدایت انها به قسمت های مختلف خود هدایت را داشته باشد; ، که دارا بودن مسیریاب گویا و واضح لازمه ی آن است . ;لینک هایی که دارای اهمیت بالایی هستند را در مناسبترین مکان قرار دهید ;، معمولا بهتر است نوار مسیر یابی در بالای سایت قرار گیرد; زیرا مخاطب سایت شما پس از ورود سایت آنجا را نظاره میکند .; بنابراین بهتر از نقاط دیگر در معرض نمایش است ،; بعلاوه از بخش های چپ و راست برای قرار دادن منوهای خود استفاده کنید; و تا جایی که ممکن است همه ی صفحه ها وعنوان ها و اطلاعات سایتتان را ;به منوها و نوارمسیریابی اضافه کنید . زیرا از انتخاب مطلب مخاطب اطلاع ندارید . ;بنابراین به ساده ترین حالت تمامی مطالب را بچینید در عین حال دسترسی به آن ها آسان باشد.

(( بالا بودن سرعت سایت از بهترین خصوصیات; یک سایت خوب است ))

۳-قابلیت استفاده از رزولوشن های مختلف

۴-داشتن فونت خوانا درعین حال مجذوب کننده

۵-توانایی نمایش در تمامی مرور گرها

۶-نداشتن لینک معیوب

فواید طراحی سایت ، فواید طراحی سایت ، فواید طراحی سایت ، فواید طراحی سایت