فواید طراحی سایت

فواید طراحی سایت

فواید طراحی سایت5 (100%) 2 vote[s] فواید طراحی سایت فواید طراحی سایت : امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی

فواید طراحی سایت
5 (100%) 2 vote[s]

فواید طراحی سایت

فواید طراحی سایت : امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و استفاده اکثریت مردم ازاینترنت، داشتن یک سایت برای کسب و کار بسیار مفید است. داشتن وب سایت برای شرکت شما مثل داشتن کاتالوگی زیباست. یک کاتالوگ خوب دارای تصاویر و متونی برای معرفی خدمات شما به کاربران و مشتریان است. سایت شما میتواند علاوه بر عکس و نوشته ، دارای فایل صوتی ، تصویری و یا انیمیشن باشد که در این صورت جذابیت زیادی به سایت شما می بخشد. باید یادآور شد که طراحی و چاپ و نشر هر کاتالوگ هزینه بالایی دارد ولی ساخت سایت و حفظ آن هزینه کمتری دارد ، ضمن اینکه این مزیت را دارد که  در مواقع مورد لزوم می توان آن را ویرایش کرد آن هم بدون هیچ هزینه ای ! همچنین کاربران در هر زمان بطور مکرر میتوانند از آن بازدید کنند .

فواید طراحی سایت    فواید طراحی سایت    فواید طراحی سایت

مزایای وب سایت در بازاریابی

سرورهای مرورگر همانند : یاهو،گوگل و… بصورت رایگان امر بازاریابی را انجام میدهند . بنابرین تنها کافیست تا ربات های مرورگر آنها سایت شما را پیدا کنند ، مرورگرها افراد را به سمت سایت شما راهنمایی میکنند.  تعداد بازدید کننده های سایت به شاخص های فراوانی بستگی دارد. باید خاطر نشان کرد بحرانی ترین حالت آن هدایت ۵۰ نفر به سایت شما توسط مرورگر است .

فواید طراحی سایت   فواید طراحی سایت     فواید طراحی سایت

محیا کردن ویژگی های جدید تبلیغاتی

مدیران و صاحبان شرکت ها با دارا بودن سایت وارد عرصه تجارت الکترونیک میشوند و از روش های گوناگون در تجارت الکترونیک استفاده می کنند. از اصلی ترین این قابلیتها در مرورگرها به تبلیغات کلیکی میتوان اشاره کرد .

تبلیغات کلیکی :

این نوع تبلیغات به اینگونه است که با زدن هر کلیک بر روی مدل تبلیغاتی هزینه تبلیغ لحاظ میشود . به عنوان مثال تجسم کنید می خواهید در وب سایتی تبلیغ کنید و صاحب آن ، قیمت هر کلیک را ۵۰ تومان درنظر گرفته. حال اگر شما بخواهید ۳۰۰۰ تا کلیک روی آگهی شما انجام شود ، باید ۱۵۰۰۰۰ تومان پرداخت کنید .

کسب و کار الکترونیکی :

به معنای درآمد زایی و کار کردن بوسیله استفاده از، ارتباط های از راه دور و ابزار مرتبط می باشد .

تجارت الکترونیک :

تجارت الکترونیک نسبت به کسب  و کار الکترونیکی مفهوم جزیئ تر و ساده تری دارد . زیرا در تجارت الکترونیک  رد و بدل شدن پول بین دوطرف الزامی است ، تا مفهوم تجارت را کامل کند ولی کسب و کار الکترونیک نیاز حتمی به مبادله پول ندارد . برای نمونه جلسه اداری انجام گرفته شده در فضای اینترنتی را کسب کار الکترونیکی در نظر گرفته میگیرند .

فواید طراحی سایت   فواید طراحی سایت   فواید طراحی سایت

دردسترس بودن در هر زمان:

وب سایت همیشه اطلاعات مورد نیاز درمورد شرکت را درتمام شبانه روز  وحتی در روزهای تعطیل  دراختیار کاربران و مشتریان و بطور کل بازدید کنندگان میگذارد .

فعالیت در تجارت جهانی:

دارا بودن سایت چند زبانه  یکی از راههای فعالیت در خارج از مرزهای کشور است ، که با استفاده از آن به راحتی میتوان تجارت خود را گسترش داد درحالی که هیچ محدودیتی برای فرد از لحاظ جغرافیایی بوجود نمی آورد .

درآمد زایی:

کسب درآمد سایت ها وابسته به عواملی چون ( هدف ، نوع سایت و فعالیت صاحبان سایت ، بروزرسانی و رسیدگی به آنها ) است ، که همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی از طریق آن کسب درآمد کنند و همچنین بصورت آنلاین جذب مشتری کنند .

امکان نمایش دادن همه ی محصول بدون احتیاج به مکان فیزیکی به واسطه ی طراحی سایت فروشگاهی :

امروزه با پیشرفت در علم و تکنولوزی باعث شده  تا  به واسطه ی طراحی فروشگاه اینترنتی رونق به کسب و کار بخشیده شود به همین خاطر هم  مخاطبین زیادی پیدا کرده .

بعضی از مزایای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی :

۱- ارائه خدمات موثر

۲- برقراری ارتباط مشتری با صاحب کالا و اطلاع از نظر و سلایقشان

۳- تبلیغ و اطلاع رسانی و جذب مشتری

حال به امکانات اینگونه فروشگاهای اینترنتی می پردازیم :

۱-مدیریت و دسترسی به سایت به روش های مختلف برای صاحبان و مدیران آن

۲-ایجاد کردن جدولی برای معرفی مشخصات فنی که هر محصول دارد

۳-ایجاد کردن بخش خرید به راحت ترین روش ممکن

۴- گرفتن سفارشات محصول بصورت آنلاین و آفلاین در حداقل زمان

۵-قابل اطمینان بودن سایت و داشتن سرعت بالا

۶-قیاس کردن محصولات بر اساس مشخصات فنی

۷-قابلیت اتصال به همه ی درگاه های بانکی

۸-جستجوی محصولات به پیشرفته ترین حالت ممکن

۹-محصولات بصورت منحصر بفرد دسته بندی می شوند

۱۰-ایجاد قسمتی به نام باشگاه مشتریان که دارای خدمات متنوع و مطلوب برای مخاطبین فروشگاه می باشد

یک سایت خوب دارای چه ویژگی های است :

مهترین نکته و اصول اولیه ای که در ساخت سایت خود باید درنظر بگیرید تا تعداد بازدید کنندگان بیشتری جلب شوند و تعداد زیادی از میان انها مشتری دائم شوند عبارتند از:

۱-وب سایت خود را با سرعت بالایی بارگذاری کنید

از خصوصیات یک سایت خوب باید به بارگذاری آن در زمان اندک اشاره کرد ، تا دنبال کنندگان و مخاطبین آن در انتظار نباشند. بالا بردن سرعت بارگذاری سایت علاوه بر افزایش مخاطبین باعث می شود زیبا سازی سایت به چشم آید و در جذب مشتری موثر باشد. مهم ترین نکته درمورد سایت طراحی شده این است که باید لود شدنش از ۱۰ ثانیه بیشتر نشود ، و امر بهینه سازی برای وب انجام گرفته باشد . در ضمن یکی از عواملی که در  بهینه سازی سایت تاثیر زیادی دارد (( سرورها )) هستند .

۲-مسیر یابی ساده و واضح

ازخصوصیات سایت خوب باید به مسیر یابی اشاره کرد ، بعد از ورود مخاطبین به سایت شما ، سایتتان باید قابلیت هدایت انها  به قسمت های مختلف خود هدایت را داشته باشد ، که دارا بودن مسیریاب گویا و واضح لازمه ی آن است . لینک هایی که دارای اهمیت بالایی هستند را در مناسبترین مکان قرار دهید ، معمولا بهتر است نوار مسیر یابی در بالای سایت قرار گیرد زیرا مخاطب سایت شما پس از ورود سایت آنجا را نظاره میکند . بنابراین بهتر از نقاط دیگر در معرض نمایش است ، بعلاوه از بخش های چپ و راست برای قرار دادن منوهای خود استفاده کنید و تا جایی که ممکن است همه ی صفحه ها وعنوان ها و اطلاعات سایتتان را به منوها و نوارمسیریابی اضافه کنید . زیرا از انتخاب مطلب مخاطب اطلاع ندارید . بنابراین به ساده ترین حالت تمامی مطالب را بچینید در عین حال دسترسی به آن ها آسان باشد.

(( بالا بودن سرعت سایت از بهترین خصوصیات یک سایت خوب است ))

۳-قابلیت استفاده از رزولوشن های مختلف

۴-داشتن فونت خوانا درعین حال مجذوب کننده

۵-توانایی نمایش در تمامی مرور گرها

۶-نداشتن لینک معیوب

Pin It