ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit

ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit

ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit5 (100%) 1 vote[s]   ایجاد کیف پول

ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit
5 (100%) 1 vote[s]

 

ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit

در میان انسانها خرید سنتی، تجربه ای است که قدمت آن به صدها سال می رسد، در واقع از زمانی که انسان پا بر کره خاکی گذاشت و نیاز به تبادل کالا و خدمات پیدا کرد، خرید و فروش سنتی شکل گرفت. در عصر حاضر با گسترش اینترنت و پیدایش بانکداری الکترونیکی نوعی دیگری از خرید و فروش به نام خرید اینترنتی شکل گرفته است. خرید و فروش اینترنتی بسیاری از عوامل در زندگی امروزی دست به دست هم داده اند تا افراد را به سمت فروشگاه های اینترنتی بکشانند.
جامعه ی امروزی ما نیاز به خریدی دارد که در آن اتلاف زمانهای طولانی در صف و ترافیک و آلودگی هوا و … نباشد و همچنین امکان خرید آسان ومطلوب را به مشتری دهد.تنوع بسیار بالای کالا در فروشگاه های اینترنتی و اطلاعات کافی که در اختیار مشتریان قرار میدهند مانند مشخصات فنی، توضیحات و چند تصویری که برای هر محصول ارائه می شود نکته قابل توجه در فروشگاه های اینترنتی میباشد که در اختیار بازدید کنندگان قرار میگیرد و به تازگی این مدل از خرید علاوه بر کشور های پیشرفته که سالیان سال سرگرم پیش فروش اینترنتی و خرید اینترنتی بودند، در دیگر کشور ها هم رواج پیدا کرده و امروزه در کشور خودمان ایران، کمتر کسی میباشد که با اصطلاح فروشگاه اینترنتی مواجه نشده باشد. سایت های اینترنتی پر شده اند از فروشگاه های اینترنتی که تحت عنوان فروشگاه مجازی به فعالیت می پردازند و گردش در این سایت های فروشگاهی حس بودن در فروشگاه های واقعی و فیزیکی را به شما القا می کند.بسیاری از سایت های فروشگاهی برای رفاه بیشتر مشتریان در سایت های خود امکاناتی را ایجاد میکنند که باعث تشویق افراد برای خرید اینترنتی میشود.
در اینجا قصد داریم نحوه ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit را به شما آموزش دهیم.
یکی از راه های آسان برای پرداخت قیمت محصول در فروشگاه های ووکامرسی استفاده از افزونه کیف پول ووکامرس است. در این روش خریداران میتوانند از طریق عضویت در سایت فروشگاه و شارژ حساب کاربری به میزان دلخواه مبلغ فاکتور ووکامرس را از طریق موجودی کیف پول که همان شارژ حساب کاربری است، پرداخت کنند.این افزونه از افزونه‌های تجاری ووکامرس و وردپرس است و می‌توان گفت که بهترین افزونه برای ایجاد یک کیف پول مجازی در ووکامرس می‌باشد. در این روش خریداران از طریق عضویت در سایت فروشگاه و شارژ حساب کاربری به میزان دلخواه میتوانند مبلغ فاکتور ووکامرس را از طریق موجودی کیف پول که همان شارژ حساب کاربری است، پرداخت کنند و همچنین میتوانید کیف پول برای مشتریان در ووکامرس را خودتان شارژ کنید و بصورت هدیه به آنها ارائه دهید . از دیگر ویژگی‌های این افزونه این است که می‌توانید برای تشویق مشتری‌های خود برای استفاده کردن از کیف پول مجازی، تخفیفاتی را قرار دهید. به این معنی که اگر یک مشتری هزینه خرید خود را با این روش پرداخت کند می‌تواند از یک تخفیف مقداری یا درصدی به ازای خریدهای خود بهره‌مند شود و در صورتی که مبلغ یک محصول با موجودی کیف پول همخوانی داشته باشد از طریق آن اقدام به خرید محصول کنند.
همچنین این افزونه این قابلیت را دارد که در صورتی که قیمت محصولی که مشتری قصد خرید آن را دارد از موجودی حساب مشتری در کیف پولش بیشتر باشد می‌تواند بخشی از هزینه سفارش را با موجودی موجود در کیف پول مجازی خود پرداخت کند و باقی مانده هزینه آن را به روش دیگری مثلا پرداخت آنلاین و … پرداخت کند.
گفتنی است که این ویژگی برای جذب مشتری بسیار مناسب می‌باشد و کار را برای مشتریان راحت میکند و از خصوصیت‌های مهم این افزونه این است که مشتری حساب خود را با هر مبلغی شارژ می‌کند و با آن مبلغ از سایت شما خرید انجام دهد و از آنجایی که هیچ کس کیف پولش را فراموش نمیکند، این افزونه باعث میشود مشتریان به خاطر اعتبار باقیمنده به فروشگاه شما بازگردند و بدین ترتیب می توانید مشتریان وفادار بیشتری داشته باشد.

ویژگی های اصلی افزونه ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit:

-محیط ساده و فارسی
-امکان نمایش موجودی فعلی حساب مشتری
-تعیین تخفیف های مقداری یا درصدی
-تعیین کردن محصولاتی که در زمان خرید کیف پول شارژ شود و تعریف نامحدود طرح برای شارژ کیف پول
-شارژ کردن مستقیم کیف پول توسط خود کاربر به صورت تاپ آپ
-افزایش یا کاهش دستی مقدار موجودی کاربران توسط مدیر سایت
-امکان پرداخت مقداری از هزینه کل سفارش با موجودی حساب و پرداخت بقیه هزینه به صورت پرداخت آنلاین
-ارائه گزارش کامل از سپرده‌ها و خریدهای انجام شده با این سپرده‌ها
-به کاربران امکان قفل کردن اعتبار کیف پول کاربر

لینک دانلود ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit

 

ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit
5 (100%) 1 vote[s]

نصب و راه‌اندازی افزونه ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit:

بعد از نصب کردن و فعال سازی افزونه به مسیر ووکامرس> پیکربندی بروید و سپس بر روی زبانه تسویه حساب کلیک کنید، حال میبینید که گزینه دیگری در این بخش به عنوان User Wallet افزوده شده است. روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit

حال برای کار کردن افزونه، تیک گزینه Enable User Wallet را فعال کنید.
سپس مطابق تصویر بخش‌های مربوط به عنوان، توضیحات و دستورالعمل را به دلخواه خود وارد کنید. این بخش برای تعیین انتخاب درگاه در صفحه تسویه حساب می‌باشد.
اگر می‌خواهید امکان فعال کردن کیف پول برای مشتریان در ووکامرس که سفارش مجازی داده اند، فعال باشد نیز تیک گزینه Enable for virtual orders را فعال کرده و در نهایت تنظیمات خود را ذخیره کنید.
شما میتوانید به قسمت ووکامرس> User Wallet مراجعه کرده و با زدن گزینه select a user به مشتریان خود هدیه اختصاص دهید.
حال باید در پنجره باز شده جزئیات کیف پول را در آن وارد کنید وبا زدن select a user کاربر مورد نظر خود را انتخاب کنید و ودر قسمت Action مشخص کنید چه مبلغی به کیف پول اضافه کنید، کم کنید و یا اینکه آن را به‌روزرسانی کنید.
اگرخواستید برای دوستانتان ایمیلی ارسال کنید ابتدا تیک گزینه Notify the User را فعال کرده و بعد در کادر مورد نظر متن مورد نظرتان را بنویسید و بعد روی دکمه افزودن کلیک کنید. پس از اعمال شدن مبلغ هدیه برای مشتری، در برگه تسویه حساب روشی برای پرداخت هزینه محصول مانند عکس زیر افزوده خواهد شد و اگر همخوانی وجود داشت و مبلغ هدیه با هزینه محصول در حد نصاب بود، میتوان از طریق اعتبار هدیه ای که کیف پول برای مشتریان ارائه داده‌اید خرید خود را نهایی کند.

لینک دانلود ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس با User Wallet Credit